سومین مناظره در یک روز مبارک

التزام -به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سومین و آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور آقایان سید مصطفی هاشمی طبا، سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سید مصطفی آقامیرسلیم، حسن روحانی، و اسحاق جهانگیری، شش داوطلب این انتخابات، برگزار می شود. موضوع مناظره این هفته مسائل اقتصادی است و شرکت کنندگان فرصت […]
سومین مناظره در یک روز مبارک

التزام -به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سومین و آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور آقایان سید مصطفی هاشمی طبا، سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سید مصطفی آقامیرسلیم، حسن روحانی، و اسحاق جهانگیری، شش داوطلب این انتخابات، برگزار می شود.

موضوع مناظره این هفته مسائل اقتصادی است و شرکت کنندگان فرصت خواهند یافت در قالب پاسخ به سوالاتی که از آنان می شود، برنامه های اقتصادی خود را برای بهبود اقتصاد کشور تشریح کنند.

شبکه های یک و خبر و رادیو ایران این مناظره را زنده که ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می شود، برای مخاطبانشان پخش می کنند.

پخش مناظره های تلویزیونی از رسانه ملی، بازتاب گسترده ای در جامعه داشته و مخاطبان این رسانه از شفاف سازی، ایجاد بستر مناسب برای ارائه مستقیم نظر نامزدها و اجرای این مناظرات به شکل زنده رضایت داشته اند.

تماس های مردمی با واحد ارتباط با مخاطبان (۱۶۲) در روابط عمومی رسانه ملی نشان می دهد درصد زیادی از تماس ها به رضایتمندی مخاطب از اجرای زنده آن ارتباط داشته است.

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز پس از مناظره دوم، از اجرای آن در رسانه ملی و فرصتی که برای ارائه برنامه هایشان به طور مستقیم در اختیارشان قرار گرفته بود اظهار رضایت کردند.

رئیس کمسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری نیز پس از اجرای مناظره دوم با حضور در استودیوی خبر ۲۱ شبکه اول ،مناظره را پربیننده ترین برنامه تبلیغی در انتخابات ریاست جمهوری ارزیابی و از تلاش صدا و سیما برای فراهم کردن امکانات لازم برای برگزاری مطلوب آن قدردانی کرد.

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.