معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:

۴۶ هزار مرکز درمانی در کشور با سازمان تامین اجتماعی قرارداد دارند

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ۴۶ هزار و ۵۰۰ مرکز شامل بیمارستان های دانشگاهی، دولتی و خیریه و بخشی از بیمارستان های خصوصی با این سازمان طرف قرار داد هستند.
۴۶ هزار مرکز درمانی در کشور با سازمان تامین اجتماعی قرارداد دارند

التزام – محمدعلی همتی روز دوشنبه در مراسم گشایش بیمارستان تامین اجتماعی شهدای زاگرس شهر ایلام که با حضور استاندار ایلام برگزار شد، اظهار داشت: گستردگی فعالیت های این سازمان باعث شده تا مدیران ارشد تامین اجتماعی تلاش کنند گستردگی خدمات را با اقصی نقاط کشور و محروم ترین نقاط توسعه دهند.

وی ادامه داد: ۸۰ بیمارستان تامین اجتماعی در سراسر کشور مشغول فعالیت بودند که با افتتاح بیمارستان های ایلام و اهواز این تعداد به ۸۲ مرکز افزایش خواهد یافت.

معاون درمان تامین اجتماعی به نتایج طرح تحول نظام سلامت اشاره و تاکید کرد: سالانه سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال پیش از شروع این طرح به مراکز طرف قرارداد این سازمان پرداخت می شد که این مقدار اکنون به ۱۱ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

بیمارستان تامین اجتماعی ایلام صبح امروز در ۴ طبقه با ۶ هزار متر مربع فضا و با صرف هزینه ۱۲۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و دارای بخش های جراحی، داخلی، اتاق های عمل، اورژانس، رادیولوژی، درمانگاه، آی سی یو، آزمایشگاه و دو اتاق عمل زنان و زایمان است.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.