قاتل گوشت قربانی خود را به عنوان گوشت شتر برای خانواده اش فرستاد

شیراز - قاتلی پس از کشتن قربانی خود، گوشت مقتول را به عنوان گوشت شتر برای خانواده اش فرستاد.
قاتل گوشت قربانی خود را به عنوان گوشت شتر برای خانواده اش فرستاد

التزام – در اسفند سال گذشته، با گزارش مردی مبنی بر ناپدید شدن همسر ۲۲ ساله اش، تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر آغاز شد.

در حالی که بررسیها برای پیدا شدن سپیده ادامه داشت، کارآگاهان در تحقیقات میدانی دریافتند که زن مفقود شده با یکی از همسایه‌ها ارتباط نزدیکی داشته و تنها با او رفت و آمد می‌کرده است. با این احتمال که وی  از زن جوان خبر دارد به سراغ او رفتند اما زن همسایه در خانه‌اش نبود.

کارآگاهان پلیس در پرس و جو از همسایه‌ها متوجه شدند که همسایه این زن به‌طور ناگهانی تصمیم گرفته به زادگاهش شیراز برگردد و خانه‌اش را برای خرید وسایل سفر ترک کرده است.

مسافرت ناگهانی زن جوان درست همزمان با ناپدید شدن زن دیگر، ظن پلیس را برانگیخت و مأموران پی بردند او در این ماجرا نقش دارد و مسافرت نیز بهانه ای برای فرار بوده است. بدین ترتیب مأموران در کمین این همسایه نشسته و زمانی که زن به خانه برگشت، او را بازداشت کردند و برای بازجویی به اداره آگاهی بردند.

در تحقیقات اولیه از مضنون، کارآگاهان متوجه اظهارات ضد و نقیض او شدند که همین امر احتمال دست داشتن این زن جوان در ناپدید شدن زن جوان را پررنگ کرد. با این احتمال، کارآگاهان با بازپرس ویژه قتل شهرستان ایرانشهر هماهنگ کرده و وارد خانه او شدند.

در بازرسی از خانه این زن جسد مثله شده زن مفقود شده را داخل سطلی پیدا شد و بار دیگر تحقیق از متهم صورت گرفت.متهم که ابتدا منکر جنایت بود زمانی که با مدارک پلیسی روبهرو شد به ناچار به قتل زن با همدستی زن و مردی اعتراف کرد.

او در رابطه با این جنایت گفت: از مدتها قبل مقتول را می‌شناختم و از وضع مالی خوبی که داشت با خبر بودم . وضع مالی من به شدت بد بود. هر بار که طلاهای او  را می‌دیدم وسوسه می‌شدم با سرقت آنها به فقر خودم پایان بدهم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با نقشهای حرف‌های طلاهای سپیده را بدزدم. اما برای انجام این نقشه نیاز به کسی داشتم تا کمکم کند به همین دلیل موضوع را به یکی از دوستانم  گفتم. او از پیشنهادم استقبال کرد و از برادرشوهرش خواست در اجرای این نقشه مرا همراهی کند.

او ادامه داد: روز حادثه مقتول را به خانه ام دعوت کردم. لحظاتی از حضور او در خانه گذشته بود که به بهانه خرید از منزل خارج شدم و سپیده را تنها گذاشتم. طبق نقشه قرار بود همدستم و برادرشوهرش به عنوان سارق وارد خانه شوند و بعد از سرقت مقداری از لوازم خانه، طلاهای قربانی را با تهدید از او بدزدند. لحظاتی بعد از خروج من از خانه، همدستانموارد شدند و من منتظر بودم که آنها خبر انجام سرقت را به من بدهند تا وارد خانه‌ام شوم که زنگ زدند و گفتند اتفاق بدی افتاده است، فوراً خودم را به خانه رساندم. وقتی هراسان وارد منزل شدم جسد مقتول را دیدم که در پذیرایی افتاده بود. آنها به من گفتند زمانی که قصد سرقت طلاها را داشتند با او درگیر شدند که ناگهان او تعادلش را از دست داده، سرش به دیوار خورده و همین حادثه باعث مرگش شده است. او مرده بود و ما باید جسد او را از خانه خارج می‌کردیم تا کسی از راز این قتل با خبر نشود. برای آنکه حمل جسد راحتتر شود آن را تکه تکه کردیم. بعد از این کار، همدستم و برادرشوهرش خانه ام را ترک کردند و قرار بود با تاریکی هوا برگردند و جسد را بیرون ببریم که دستگیر شدم.

در پی اعترافات زن جوان، همدستانش نیز بلافاصله دستگیر شده و به قتل اعتراف کردند. با تحقیقات از عاملان این جنایت هولناک زن جوان مدعی شد بعد از اینکه جسد را مثله کرده آن را داخل کیسه فریزر گذاشته و به عنوان گوشت شتر با اتوبوس برای برادرش در شیراز ارسال کرده است. با توجه به ادعاهای این زن نیابت قضایی برای بررسی موضوع به دادسرای جنایی شیراز داده شد.

با توجه به حساسیت موضوع ماموران به منزل برادر این زن در شیراز رفته و در حالی مقادیری از گوشت زن جوان را در فریزر پیدا کردند که اعضای این خانواده مدعی شدند از موضوع اطلاعی نداشته و حتی چندین بار از این گوشت خورده اند.

با توجه به اظهارات این مرد، دستور بازداشت وی صادر و گوشت های باقی مانده به پزشکی قانونی ارسال شد.

 

منبع : مهر

برچسب : , ,

مطالب پیشنهادی :

2 نظر در “قاتل گوشت قربانی خود را به عنوان گوشت شتر برای خانواده اش فرستاد”

  شهروند
  | |
  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۸:۱۰
  1
  1

  جناب میگن ارسال گوشت قربانی به منزل برادرش کاملا کذبه ….شما هم تا از خبری اطلاع کامل پیدا نکردین اذهان ملت داغون رو پریشان نفرمایین….با تشکر

  شهروند
  | |
  ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۸:۱۲
  1
  2

  خودتون میگین همسایه قاتل انقده دستپاچه بوده که میخواسته فرار کنه…..پس کی وقت کرده گوشت ارسال کنه؟؟؟؟
  ارسال گوشت و ازین دست اقدامات سادیسمی مال قاتلای حرفه ای و قتلای از پیش برنامه ریزی شده اس….هر چند مثله کردن یه جسد خودش از سادیسم هم بدتره ولی اول و آخر خبر بهم نمیخونه و کذب بودن بخشی از خبرو نشون میده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.