Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
تعامل خوبی بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال وجود دارد

تعامل خوبی بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال وجود دارد

محمدرضا داورزنی:معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش با بیان اینکه تعامل خوبی میان این وزارتخانه و فدراسیون فوتبال وجود دارد، گفت: همه باید برای موفقیت فوتبال تلاش کنیم.
تعامل خوبی بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال وجود دارد

التزام – محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: موفقیت هایی که فوتبال ما در چند وقت اخیر به دست آورده حاصل تلاش خوب مسئولان این ورزش است و این را نشان می دهد که حال فوتبال ما خوب است. سایر ورزش ها هر چقدر هم که خوب باشند به اندازه فوتبال در جامعه اثرگذار نیستند، همچنین سمبل و ویترین این فوتبال تیم ملی بزرگسالان است و برای همه جامعه از حساسیت های زیادی برخوردار است. ما هر چقدر هم که در همه فعالیت ها خوب باشیم فوتبال بزرگسالان نیازمند آرامش است و همه تلاش می کنیم تا با یکدیگر همسو باشیم.

وی افزود: نمی شود فوتبال را جزیره ای اداره کرد. در حال حاضر تعامل خوبی میان فوتبال ما و وزارت وجود دارد و این حرف که می گویند فوتبال جزیره ای اداره می شود غلط است. همه دستگاه ها با هدف همسو فعالیت می کنند و این جزو وظایف فدراسیون، کمیته المپیک، وزارت و سایر دستگاه هاست تا شرایط را برای آرامش فوتبال مهیا کنند. در سال های گذشته موفقیت ورزش به ویژه فوتبال باعث پمپاژ امید در جامعه شده و هر چیزی که به این موضوع ضربه بزند باید با آن برخورد شود.

معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فوتبال در خیلی از جوامع به عنوان یک فرهنگ و آیین جدا از آن یاد می شود و همه افراد آن جوامع به آن حساس هستند و فراز و نشیب های فوتبال و نتایج و موفقیت آن اثر مستقیم در آن فرهنگ خواهد داشت. ما باید در استفاده از تکنولوژی و سایر موارد انسجام داشته باشیم و باید جزو بهترین ها باشیم و این موضوع مستلزم آن است که همه تلاش کنیم تا کشتی را نجات دهیم و سالم به ساحل برسانیم.

داورزنی ادامه داد: نه دولت، نه وزارت ورزش، نه فدراسیون فوتبال و نه صدا و سیما برای خودشان کار نمی کنند و برای نظام تلاش می کنند. موفقیت های اخیر فوتبال حاصل کار شش ماهه نیست و این تلاش چند ساله را نشان می دهد. امیدواریم این موضوع موفقیت در تیم ملی بزرگسالان با تلاش مضاعف ادامه داشته باشد و جزو وظایف همه است که به آن موفقیت کمک کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تعامل خوبی میان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال وجود دارد و همه تمام قد از همه برنامه های فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت می کنیم و در این مدتی که سلطانی فر هم در وزارت حضور دارد تلاش می کنیم تا کار خوبی انجام دهیم و شرمنده شهدا و مدافعان حرم نشویم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.