با حضور مسئولین و هنردوستان شادگانی؛

آموزشگاه تخصصی عکاسی طیف هنر افتتاح شد+عکس

التزام – آموزشگاه تخصصی عکاسی و هنر طیف هنر به مدیریت خانم اسماء خنفریان با حضور مسئولین و هنر دوستان شادگانی افتتاح گردید.
آموزشگاه تخصصی عکاسی طیف هنر افتتاح شد+عکس

در این خصوص عبدالکریم ال بوشهبازی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شادگان به خبرنگار ما گفت: حضور نماینده، معاونت فرمانداری، رئیس شورای شهر و دیگر مسئولین نشان از استقبال و اهتمام ویژه این عزیزان در امر هنر بویژه عکاسی دارد.

ال بوشهبازی افزود: طیف هنر هشتمین آموزشگاه این شهرستان است و بزودی شاهد افتتاح دو مرکز آموزشی دیگر نیز خواهیم بود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شادگان خاطرنشان کرد: دوره های فنی حرفه ای عکاسی دیجیتال، عکاسی پرتره و آتلیه، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، نورپردازی، تصویربرداری، تدوین عکس و فیلم مقدماتی، تدوینگر پیشرفته، فیلمنامه نویسی، بازیگری تئاتر و سینما، کارگردانی، گویندگی و مجری گری و همچنین دوره های آزاد ادیت تخصصی پرتره، فتوشاپ رتوش چهره، لایت روم، عکاسی طبیعت، عکاسی و طراحی ویژه کودکان، ترکیب بندی و کادربندی در عکاسی، نقاشی سیاه قلم، طراحی حرفه ای با پاستل، طراحی و نقاشی روی لباس، طراحی با اکرئلیک ظروف و کوسن و نیز خدمات بهداشتی و تزریقات در این آموزشگاه برگزار خواهند شد.

وی اظهار کرد: حمایت مسئولین و قول مساعدی که نسبت به جذب اساتید برجسته استانی داده اند افق روشنی را برای آموزشگاه طیف هنر ترسیم کرده است.

ال بوشهبازی در پایان عنوان کرد: آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای به عنوان بال و چتر حمایتی هنر شادگان بحساب می آیند و حمایت از آنها را بصورت ویژه در برنامه های خود گنجانده ایم.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.