Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
آرامش، همدلی و انسجام رمز موفقیت سرمایه گذاری است

آرامش، همدلی و انسجام رمز موفقیت سرمایه گذاری است

استاندار زنجان وجود آرامش، همدلی، انسجام و هماهنگی در هر منطقه را رمز موفقیت در جذب سرمایه گذاری در آن منطقه عنوان کرد و گفت: استان زنجان از حضور سرمایه گذاران استقبال کرد.
آرامش، همدلی و انسجام رمز موفقیت سرمایه گذاری است

التزام – به نقل از استانداری زنجان؛ اسداله درویش امیری در دیدار یک هیات اقتصادی از کشور ترکیه، به آمادگی استان جهت حضور و فعالیت سرمایه گذاران اشاره کرد و افزود: مدیران استان به محض حضور و فعالیت سرمایه گذاران در این استان، آنها را به منزله یکی از شهروندان زنجانی دانسته و حافظ منافع و سرمایه آنها خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه زنجان به عنوان یکی از ۳۱ استان کشور، به دلیل برخورداری از امکانات و ظرفیت های مناسب، مورد توجه دولت و سرمایه گذاران خارجی قرار دارد، اظهار کرد: سرمایه گذاران متعددی از کشورهای ترکیه، چین، بلژیک، کره جنوبی و جمهوری آدربایجان در این استان حضور یافته و سرمایه گذاری و مشارکت داشته اند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: قرارگیری زنجان در محور ترانزیت بین المللی تهران-آنکارا، قرارگیری در مسیر جاده ابریشم، عبور خط اصلی گاز کشور از مجاورت زنجان، برخورداری از فرودگاه بین المللی و ایجاد خط دوم راه‌آهن در این استان، از جمله امکانات و ظرفیت های استان زنجان به شمار می آید.

درویش امیری همچنین زنجان را یکی از قطب های صنعت برق و الکترونیک در کشور دانست و افزود: هم اکنون در استان برای ساخت دو نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت ۵۰۰ و هزار مگاوات با کشورهای چین و کره جنوبی قرارداد مشارکت و همکاری منعقد شده است.

استاندار زنجان وجود آرامش، همدلی، انسجام و هماهنگی در هر منطقه را رمز موفقیت در جذب سرمایه گذاری در آن منطقه عنوان کرد و گفت: استان زنجان از حضور سرمایه گذاران استقبال کرد و دستگاه‌های خدمات رسان در استان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران را فراهم می کنند.

درویش امیری  با بیان اینکه هم اکنون ۴ نیروگاه با ظرفیت ۳۲۰۰ مگاوات در زنجان در دست احداث است، یادآور شد: بزرگترین کارخانه تولید ترانسفورماتور با قابلیت صادرات به بیش از ۱۲ کشور جهان در زنجان فعالیت می کند و در طول ماه گذشته نیز قراردادی با شرکت پانچ بلژیک به منظور تولید گیربکس اتومات خودرو در استان منعقد شده است که همه اینها، نشان دهنده ظرفیت های سرمایه گذاری صنعتی در استان است.

وی دو کشور ایران و ترکیه را همسایه یکدیگر و از کشورهای بزرگ و پر جمعیت منطقه خواند و تاکید کرد: باید با استفاده از ظرفیت های هر دو کشور، تلاش های جدی در راستای توسعه و پیشرفت اقتصادی این کشورها انجام پذیرد.

استاندار زنجان، کشورهای ترکیه و ایران را از کشورهای مهم و تاثیرگذار در منطقه خاورمیانه دانست و گفت: باید شرایطی فراهم شود تا مردم این کشورها به طور متقابل از ظرفیت ها و امکانات یکدیگر بهره مند شوند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.