Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
قلعه نویی:بازی سختی داریم/ هواداران فردا به کمک بیایند

قلعه نویی:بازی سختی داریم/ هواداران فردا به کمک بیایند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه فردا بازی سختی مقابل تیم سایپا داریم، گفت: امیدوارم هواداران پرشور فردا به ما کمک کنند تا بازی خوبی ارائه دهیم.
قلعه نویی:بازی سختی داریم/ هواداران فردا به کمک بیایند

التزام – امیر قلعه نویی عصر پنجشنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی با سایپا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آمار نشان می‌دهد که سایپا تیم خوبی است، نیم‌فصل اول با سایپای نیم‌فصل دوم متفاوت است و ما بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه نتیجه دست خداست، افزود: امیدوارم پرشورها فردا با حضور در ورزشگاه و تشویق بازیکنان به ما کمک کنند، اینکه ما را در سایر شهرستان‌ها تنها نمی‌گذارند، جای تشکر دارد، اما برای بازیکنان هم سوال است که چرا وقتی نتایج خوبی می‌گیریم، استقبال کمی از بازی‌های ما انجام می‌شود.
سرمربی تیم تراکتور سازی همچنین با بیان اینکه برخی افراد با آمدن به این تیم، کوهی از مشکلات ایجاد کرده و از تراکتورسازی همه چیز به‌دست آوردند،گفت: از چند نفر دیگر هم که در بدترین شرایط تراکتورسازی را تنها نگذاشتند، تشکر می کنم هر چند کمک به تراکتورسازی در حوزه اختیارات آنها نبود اما به ما لطف کردند.
قلعه نویی با انتقاد از فضای رسانه‌ای علیه تیم تراکتورسازی اظهار کرد: نمی‌دانم این دشمنی‌ها به خاطر امیر قلعه‌نویی است یا تراکتورسازی و یا هر دو طرف؛ برخی‌ها می‌خواهند با هر وسیله‌ای به هدف‌شان برسند.
وی ادامه داد: در این راستا موضوع محمد ایران‌پوریان و کسر امتیاز، مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرد. اگر بازی را ببریم، یک برنامه ایجاد می‌کنند، اما وقتی که شکست بخورید، مشکلی وجود ندارد.
قلعه نویی اضافه کرد: تراکتورسازی جزو تیم‌هایی است که بیشترین آسیب را از داوری دیده است، نمی‌دانم چرا باید این گونه باشد، شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند بعد از بازی با پرسپولیس، تراکتورسازی نمی‌تواند به جدول برگردد، اما با تلاش بازیکنان، توانستیم بازی‌های خوبی انجام دهیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر رایگان کردن بازی‌های لیگ برتر با اظهار اینکه با اصل رایگان کردن بازی‌ها مخالفم، اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور‌، اگر بازی‌ها رایگان شود ایرادی ندارد،گفت: ما باید در این رابطه نسبی حرف بزنیم، در انگلیس تیم منچستریونایتد هر شرایطی داشته باشد بلیط بازی‌هایش پیش‌‌فروش می‌شود، اما در اینجا فکر می‌کنیم زمین‌مان پنج هفته بعد آماده می‌شود.
دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا تهران جمعه ۱۳ اسفند ۹۵ ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود.
تیم تراکتور سازی با ۴۴ امتیاز در رده دوم و تیم سایپا با ۲۴ امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر باشگاه های کشور قرار دارند.

منبع : ایرنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.