به مناسبت دهه مبارک فجر؛

مسابقه خوشمزه بانوان اهوازی برگزار شد+تصاویر

التزام - به مناسبت دهه مبارک فجر و به همت کانون فرهنگی اجتماعی بانوان اهواز، یک دوره مسابقه آشپزی که به صورت عمومی و از طریق شبکه های اجتماعی فراخوان داده شده بود با مشارکت 35 شرکت کننده برگزار شد.
مسابقه خوشمزه بانوان اهوازی برگزار شد+تصاویر

در این مسابقه که با حضور سیده فرانک موسوی معاون استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان، طیبه اسماعیلی مشاور استاندار، زیبا صالح پور، عضور شورای اسلامی شهر و مدیر کانون بانوان، اسکندر زنگنه عضو شورای اسلامی شهر اهواز و زینب پارسافخر مدیر روابط عمومی فرمانداری اهواز برگزار شد با رای داوران، عسل زرگانی با غذای «ماهی شکم پر» به عنوان نخست دست یافت و نجمه بختیاری زاده با غذای «پلو و مرغ شکم پر» و سحر کوراوند با غذای «قارچ شکم پر» رده های دوم تا سوم را از آن خود کردند.
از نکات جالب توجه این برنامه که با مدیریت سوزان بختیاری زاده و سکینه شالویی اجرا شد، عدم استفاده از ظروف یک بار مصرف بود.
برندگان این مسابقه، اجازه شرکت رایگان در کلاسهای کانون را به عنوان جایزه کسب کردند و به تمامی مشارکت کنندگان نیز کتاب و لوح تقدیر اهدا گردید.

لازم به ذکر است که هیات داوران این مسابقه را خانم ها سیده فرانک موسوی، زیبا صالح پور، شهناز داوودی، اعظم بت شکن، پگاه کوه گیوی، میترا مرادی، زینب پارسافخر و آقای اسکندر زنگنه تشکیل داده اند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.