قاتل فراری را شناسایی کنید

قتل پایان درگیری با اراذل محله خراسان +عکس

پلیس آگاهی از مردم خواست اراذل و اوباش محله خراسان که خرداد ماه امسال جوانی را به قتل رسانده و متواری شده بود را شناسایی کنند.
قتل پایان درگیری با اراذل محله خراسان +عکس

به گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۰۱:۱۵ اول خرداد امسال وقوع یک فقره نزاع و درگیری در محدوده میدان خراسان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی اعلام شد.

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جوانی به نام یاسر ۳۲ ساله بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو به صورت، گردن، سینه، کتف و … به قتل رسیده و قاتل نیز از محل متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول با یکی از اراذل و اوباش منطقه ی خراسان به نام یوسف ۴۰ ساله به قتل رسیده است. بررسی سوابق متهم نشان داد که او یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه درگیری، قدرت نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم عمومی است که بارها دستگیر و روانه زندان شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده مشخص شد که قاتل و مقتول چند روز پیش از وقوع جنایت نیز ، در چندین نوبت با یکدیگر درگیری لفظی داشته و پس از آن بارها برای همدیگر رجزخوانی داشته اند.

در ادامه و با شناسایی تعدادی از شاهدان صحنه جنایت مشخص شد که در زمان درگیری منجر به جنایت ، مقتول هیچگونه سلاح سردی همراه خود نداشته و حتی به قاتل عنوان داشته که قصد درگیری ندارد اما قاتل علیرغم این موضوع با سلاح سرد به او حمله ور شده و او را به صورت وحشیانه و با وارد کردن ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده، محل سکونت متهم پرونده در منطقه تهرانپارس شناسایی، در مراجعه کارآگاهان به این محل مشخص شد که یوسف بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.

 

 

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام داشت:در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به متواری بودن متهم و به جهت دستگیری این مجرم سابقه دار و خطرناک، دستور انتشار بدون پوشش تصویر وی از سوی محمد مهدی مرشدلو بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی صادر شده است لذا از شهروندان که موفق به شناسایی تصویر این قاتل فراری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند ، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۴۲۹ و ۵۱۰۵۵۵۱۰ در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.