بجای لینک کانال های نظرسنجی، نهال پخش کنید

با عملکرد خود به شورای شهر راه می یابید نه با نظرسنجی مجازی!

التزام – اخیرا در فضای مجازی کانالی به اسم «انتخاب برتر شورای شهر شادگان» فعال شده که گزینه های احتمالی و اعضای فعلی شورای اسلامی شهر شادگان را در گروه های چند نفره تقسیم نموده و هر روز یکی از گروه ها را معرفی نموده از کاربران می خواهد تا اشخاص مورد علاقه خود را انتخاب کنند. به این ترتیب از هر گروه 3 نفر به مرحله بعد راه می یابند و 2 نفر حذف می شوند.
با عملکرد خود به شورای شهر راه می یابید نه با نظرسنجی مجازی!

ما با خوب یا بد بودن این امر کاری نداریم ولی نکته عجیب و دهشتناک این موضوع، عکس العمل برخی از اعضای فعلی شورای اسلامی شهر شادگان است که برای صعود به مرحله بعد این نظرسنجی کاملا خنثی و بی اثر «خنثی و بی اثر از آن جهت که همه می دانیم رای آوردن به عوامل مختلفی بستگی دارد که پرداختن به آن خارج از حوصله بحث کنونی است» اقدام به پخش آدرس کانال مورد نظر به دوستان و شهروندان می کنند تا در این زمینه هم کم نیاورند!!!
سوال بزرگ این است که دوستان شورایی ما با خود چه فکر می کنند؟ چگونه به جای اندیشیدن به سیل مشکلات و انبوه معضلات و نارساییها به خود اجازه می دهند برای نشان دادن لیاقت خود دست به چنین اقدامی بزنند؟ آیا این همه سال اختلاف نظر داخلی تان کم به مردم و شهر ایزوله شده و محروم شادگان ضربه زده؟ آیا رسیدگی به خواست مردم برای شما همانند پخش پیامک نظرسنجی با وسواس همراه است؟ آیا صعود به مرحله بعد یک نظرسنجی تا این حد برایتان مهم و حیاتی است که این همه وقت برای انتشار آن می گذارید؟ و هزاران سوال دیگر که شک نداریم جواب منطقی برای آن ندارید.
جا دارد حالا که بعد از سالها به آرامشی داخلی رسیده اید، وقت گرانبهای خود را صرف خدمت رسانی به مردم و شهر که از جمله وظایف قانونی شماست بکنید و مطمئن باشید که این عملکرد شما است که شما را به شورا راه می دهد نه صرفا یک نظرسنجی فضای مجازی! و بجای پخش لینک کانال های نظرسنجی، چندمتر آسفالت کنید چند نهال توزیع کنید!

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.