مظفری طلایی شد

تندیس روابط عمومی برتر کشور به استانداری مازندران رسید

در سيزدهمين كنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران و چهاردهمین جشنواره روابط عمومی برتر ایران كه در سالن همايشهاي هتل المپيك تهران برگزار شد با اهداء لوح و تنديس از احمد مظفري مدير روابط عمومي استانداري مازندران به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه روابط عمومی آنلاین تجليل شد .
تندیس روابط عمومی برتر کشور به استانداری مازندران رسید

التزام – بر اساس رای هیات داوران روابط عمومی استانداری مازندران در زمینه روابط عمومی آنلاین به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب و تندیس ویژه به مظفری مدیر روابط عمومی استانداری مازندران اهدا شد.

کسب عنوان مدیر فعال و خلاق روابط عمومی ، کسب جایزه ویژه ترویج روابط عمومی در کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، کسب عنوان روابط عمومی برتردر کنفرانس روابط عمومی الکترونیک و دریافت لوح تقدیر از انجمن متخصصان روابط عمومی ایران بخشی از موفقیتهای مظفری در عرصه فعالیت در روابط عمومی است .
احمد مظفری که در حال حاضر مشاور استاندار مازندران بوده و مسئولیت روابط عمومی استانداری مازندران را برعهده دارد بیش از ۲۳ سال در حوزه فعالیتهای روابط عمومی و رسانه فعالیت دارد.
قابل ذکر است سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، ۱۹ دی ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک با حضور اساتید و چهره های برتر روابط عمومی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار گردید.

مدیریت و کادر پایگاه خبری تحلیلی التزام این موفقیت بزرگ را به آقای مظفری عزیز و همکاران زحمتکش و مخلص ایشان تبریک و تهنیت عرض می نمایند.

مطالب پیشنهادی :

یک نظر در “تندیس روابط عمومی برتر کشور به استانداری مازندران رسید”

  • شهروند در تاریخ 18 ژانویه, 2017, 13:14

    ممنون از لطفتون

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.