رئیس اداره ارشاد شادگان:

وظیفه اصلی شورای فرهنگ عمومی هدف گذاری برنامه ها است

التزام - سعید جنامی در جلسه شواری فرهنگ عمومی این شهرستان که با محوریت برگزاری مراسم ایام فاطمیه در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شادگان برگزار شد، ضمن اشاره به لزوم تشکیل مستمر جلسات شورای فرهنگ عمومی شادگان اظهار کرد: وظیفه این شورا تبیین خط مشی و هدف گذاری برای جامعه اسلامی است و از این منظر برگزاری مستمر این جلسات می تواند در سطح شهرستان اهمیت ویژه ای داشته باشد.
وظیفه اصلی شورای فرهنگ عمومی هدف گذاری برنامه ها است

التزام – سعید جنامی در جلسه شواری فرهنگ عمومی این شهرستان که با محوریت برگزاری مراسم ایام فاطمیه در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شادگان برگزار شد، ضمن اشاره به لزوم تشکیل مستمر جلسات شورای فرهنگ عمومی شادگان اظهار کرد: وظیفه این شورا تبیین خط مشی و هدف گذاری برای جامعه اسلامی است و از این منظر برگزاری مستمر این جلسات می تواند در سطح شهرستان اهمیت ویژه ای داشته باشد.

وی افزود: باید برنامه‌های ویژه ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) به گونه‌ای برگزار شود، که به دلیل حضور توام مداح اهل بیت و سخنران‌های برجسته، به بصیرت مردم افزوده شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان ادامه داد: باید از همه ظرفیت‌های موجود به‌ویژه در رسانه‌های جمعی، مطبوعات، تلویزیون و … برای شناساندن حضرت فاطمه زهرا (س) استفاده حداکثری به عمل آید. همچنین ابعاد سیاسی و اجتماعی زندگی ایشان برای نسل جدید تحلیل شده، نگرش سیاسی و سبک زندگی‌شان در بوته بررسی قرار بگیرد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.