تزریق به موقع اعتبارات موردنیاز پروژه‌های راهسازی دزفول

مدیر اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: اگر اعتبارات پروژه‌ها به موقع تزریق شود، پروژه‌ها با سرعت بیشتری انجام خواهند شد. منصور نظریان اظهار کرد: در حال حاضر پروژه احداث چهارخطه آوج – سیاه‌منصور در شهرستان دزفول فعال است. وی افزود: طول این پروژه ۳۴ کیلومتر است که تاکنون حدود ۱۷ کیلومتر آن تکمیل شده […]
تزریق به موقع اعتبارات موردنیاز پروژه‌های راهسازی دزفول

مدیر اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: اگر اعتبارات پروژه‌ها به موقع تزریق شود، پروژه‌ها با سرعت بیشتری انجام خواهند شد.

منصور نظریان اظهار کرد: در حال حاضر پروژه احداث چهارخطه آوج – سیاه‌منصور در شهرستان دزفول فعال است.

وی افزود: طول این پروژه ۳۴ کیلومتر است که تاکنون حدود ۱۷ کیلومتر آن تکمیل شده و باقی‌مانده آن نیز دارای پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی است.

نظریان تصریح کرد: اعتبار موردنیاز برای اجرای پروژه ۴۰ میلیارد تومان بوده است و امیدواریم با تأمین اعتبارات، اجرای پروژه با سرعت بیشتری انجام شود.

وی گفت: همچنین پروژه احداث جاده پاشنه زاگرس در محور دزفول – سردشت با پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصد در حال اجرا است.

نظریان با بیان این‌که طول پروژه جاده پاشنه زاگرس در فاز اول اجرا ۲۳ کیلومتر است، خاطرنشان کرد: اعتبارات موردنیاز برای این پروژه ۳۵ میلیارد تومان است که از محل منابع ملی و استانی تأمین می‌شود.

وی عنوان کرد: بهسازی و روکش آسفالت جاده روستایی احمد فداله در این شهرستان نیز در دست اجرا است و تاکنون حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیر اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: اعتبار پیش‌بینی برای انجام این پروژه روستایی ۲ میلیارد تومان و طول محور ۵۱ کیلومتر است.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.