بررسی علت سقوط و مرگ چوپان ۲۷ ساله در کوه‌های اندیکا

فرماندار اندیکا با اشاره به حادثه مرگ یک چوپان در این منطقه گفت: سقوط چوپان از کوهستان در بخش سوسن شهرستان اندیکا در دست بررسی است. منوچهر ورناصری در خصوص مرگ یک چوپان ۲۷ ساله در یکی از روستاهای اندیکا، اظهار کرد: این چوپان عصر روز گذشته از کوهستان‌های بخش سوسن روستای ده‌دیک شهرستان اندیکا […]
بررسی علت سقوط و مرگ چوپان ۲۷ ساله در کوه‌های اندیکا

فرماندار اندیکا با اشاره به حادثه مرگ یک چوپان در این منطقه گفت: سقوط چوپان از کوهستان در بخش سوسن شهرستان اندیکا در دست بررسی است.
منوچهر ورناصری در خصوص مرگ یک چوپان ۲۷ ساله در یکی از روستاهای اندیکا، اظهار کرد: این چوپان عصر روز گذشته از کوهستان‌های بخش سوسن روستای ده‌دیک شهرستان اندیکا سقوط کرد که پس از اطلاع از وقوع حادثه، یک تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد و پس از اقدامات اولیه، مصدوم به مرکز بهداشت و درمان بخش چلو منتقل شد.
وی افزود: این چوپان سپس به بیمارستان ۲۲ بهمن شهرستان اندیکا انتقال پیدا کرد ولی متاسفانه به دلیل شدت جراحات، در بیمارستان درگذشت.
فرماندار اندیکا گفت: طبق اظهارنظر محلی‌ها، این چوپان سقوط کرده است ولی در حال حاضر علت سقوط، در دست بررسی است. سال گذشته نیز در این منطقه فردی هنگام بارندگی از کوه سقوط کرده بود.
وی خاطرنشان کرد: طبیعت اندیکا زیبا و البته دارای کوه‌های صعب‌العبور است. خانواده‌هایی که در این منطقه زندگی می‌کنند نیز بیشتر عشایر هستند و خود آنان نیز باید موارد ایمنی لازم را رعایت کنند.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.