اولین جشنواره کار و فرصتهای شغلی در ایستگاه پایانی+عکس

 التزام - اولین جشنواره کار و فرصتهای شغلی به ایستگاه پایانی خود رسید و در حالی که استقبال گسترده مردم را به همراه داشت خاتمه یافت.این جشنواره که با محوریت معرفی فرصت های شغلی خانگی، تولیدی، آموزشی و دولتی آغاز به کار کرده بود، تک تک غرفه های آن به معرفی یا آموزش مشاغل مختلف اهتمام ویژه ای از خود بروز داشته اند.ارائه انواع محصولات خوراکی، کارهای دست باف و هنری، آموزش به روزترین شیوه های آرایش و زیبایی، مشاوره و آموزش کسب و کار از جمله موارد موجود در جشنواره بود.سخنرانی دکتر کُردی، رئیس مرکز جهانی خلاقیت در مالزی و دبیر انجمن مطالعات خانواده در ایران به دعوت گروه آموزشی اسطوره سازان و همچنین نمایش رقص چوبیه گروه استاد باسم حمادی از جمله برنامه های اجرا شده در شب اختتامیه بود که با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.گزارش تصویری اختتامیه جشنواره را باهم می بینیم. با ما همراه باشید:
اولین جشنواره کار و فرصتهای شغلی در ایستگاه پایانی+عکس

 التزام – اولین جشنواره کار و فرصتهای شغلی به ایستگاه پایانی خود رسید و در حالی که استقبال گسترده مردم را به همراه داشت خاتمه یافت.
این جشنواره که با محوریت معرفی فرصت های شغلی خانگی، تولیدی، آموزشی و دولتی آغاز به کار کرده بود، تک تک غرفه های آن به معرفی یا آموزش مشاغل مختلف اهتمام ویژه ای از خود بروز داشته اند.
ارائه انواع محصولات خوراکی، کارهای دست باف و هنری، آموزش به روزترین شیوه های آرایش و زیبایی، مشاوره و آموزش کسب و کار از جمله موارد موجود در جشنواره بود.
سخنرانی دکتر کُردی، رئیس مرکز جهانی خلاقیت در مالزی و دبیر انجمن مطالعات خانواده در ایران به دعوت گروه آموزشی اسطوره سازان و همچنین نمایش رقص چوبیه گروه استاد باسم حمادی از جمله برنامه های اجرا شده در شب اختتامیه بود که با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.
گزارش تصویری اختتامیه جشنواره را باهم می بینیم. با ما همراه باشید:

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.