نمایش طنز خمیس و جمعه فی دبی در شادگان بر روی صحنه رفت+عکس

التزام - نمایش طنز عربی «خمیس و جمعه فی دُبی» توسط گروه هنری ذوالفقار با هنرمندی زوج هنری و کمدی شادگان، مسعود آلبوجنام و سیدفاخر موسوی در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان از 18 آذر ماه بر روی صحنه رفته و نمایش آن تا 30 همین ماه ادامه خواهد داشت. علاوه بر مسعود آلبوجنام و سیدفاخر موسوی، مهدی خنفری، سیدشاکر موسوی، عباس البوجنام، محمدجواد شاوردی، عبدالرضا بیت غانم، ایوب علوانی و همچنین خانم ها جدماوی و عاطفه راه نما نیز در این نمایش نقش آفرینی می کنند. این نمایش هر شب راس ساعت 19 و تا 30 آذرماه در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان بر روی صحنه می رود. گزارش تصویری این نمایش بسیار دیدنی و جذاب را با هم می بینیم. با ما همراه باشید:
نمایش طنز خمیس و جمعه فی دبی در شادگان بر روی صحنه رفت+عکس

التزام – نمایش طنز عربی «خمیس و جمعه فی دُبی» توسط گروه هنری ذوالفقار با هنرمندی زوج هنری و کمدی شادگان، مسعود آلبوجنام و سیدفاخر موسوی در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان از ۱۸ آذر ماه بر روی صحنه رفته و نمایش آن تا ۳۰ همین ماه ادامه خواهد داشت.

علاوه بر مسعود آلبوجنام و سیدفاخر موسوی، مهدی خنفری، سیدشاکر موسوی، عباس البوجنام، محمدجواد شاوردی، عبدالرضا بیت غانم، ایوب علوانی و همچنین خانم ها جدماوی و عاطفه راه نما نیز در این نمایش نقش آفرینی می کنند.

این نمایش هر شب راس ساعت ۱۹ و تا ۳۰ آذرماه در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان بر روی صحنه می رود.

گزارش تصویری این نمایش بسیار دیدنی و جذاب را با هم می بینیم. با ما همراه باشید:

 

عکس ها: سید احمد موسوی فرد

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.