چالش سلفی دانشجویان علوم پزشکی اهواز را غافلگیر کرد+عکس

التزام – در جشن روز دانشجو، احسان زرشناس، مجری توانمند و محبوب صدا و سیمای مرکز خوزستان که مجریگری برنامه را بر عهده داشت دانشجویان را به چالش جالبی فراخواند که باعث غافلگیری همگان شد.زرشناس از دانشجویان خواست تا همگی سلفی یا از یکدیگر عکس بگیرند و هنگامی که دانشجویان مشغول سلفی و عکس گرفتن از دوستان خود شدند با سخنان این مجری شگفت زده شدند. او گفت: «این چالش از چند جنبه می تواند قابل توجه باشد. اول اینکه: از روز جشن دانشجویی یک یادگاری خوب خواهید داشت و 6ماه بعد دلتان برای همچنین روزی تنگ خواهد شد و دوم اینکه: بعد از 6 ماه متوجه خواهید شد چقد عوض شده اید.. پسرها متوجه خواهند شد که 6 ماه پیش چقد ابروهایشان کُلفت و پُر پشت بود و دخترها پی خواهند برد که 6 ماه پیش چقدر سبیلو بودند و روسری آنها چقد به پیشانی شان نزدیک بود!!» اینجا بود که سالن از خنده ی این آینده سازان مملکت منفجر شد و برنامه با فضای فرح بخش تری ادامه یافت.این چالش ناگهانی، رئیس دانشکده علوم پزشکی، مهمانان و بویژه دانشجویان را حسابی غافلگیر، خوشحال و شاد کرد.
چالش سلفی دانشجویان علوم پزشکی اهواز را غافلگیر کرد+عکس

التزام – در جشن روز دانشجو، احسان زرشناس، مجری توانمند و محبوب صدا و سیمای مرکز خوزستان که مجریگری برنامه را بر عهده داشت دانشجویان را به چالش جالبی فراخواند که باعث غافلگیری همگان شد.
زرشناس از دانشجویان خواست تا همگی سلفی یا از یکدیگر عکس بگیرند و هنگامی که دانشجویان مشغول سلفی و عکس گرفتن از دوستان خود شدند با سخنان این مجری شگفت زده شدند. او گفت: «این چالش از چند جنبه می تواند قابل توجه باشد. اول اینکه: از روز جشن دانشجویی یک یادگاری خوب خواهید داشت و ۶ماه بعد دلتان برای همچنین روزی تنگ خواهد شد و دوم اینکه: بعد از ۶ ماه متوجه خواهید شد چقد عوض شده اید.. پسرها متوجه خواهند شد که ۶ ماه پیش چقد ابروهایشان کُلفت و پُر پشت بود و دخترها پی خواهند برد که ۶ ماه پیش چقدر سبیلو بودند و روسری آنها چقد به پیشانی شان نزدیک بود!!» اینجا بود که سالن از خنده ی این آینده سازان مملکت منفجر شد و برنامه با فضای فرح بخش تری ادامه یافت.
این چالش ناگهانی، رئیس دانشکده علوم پزشکی، مهمانان و بویژه دانشجویان را حسابی غافلگیر، خوشحال و شاد کرد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.