رسانه ها در انعکاس مراسم اربعین حسینی نقش بسزایی خواهند داشت

التزام ـ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان بر لزوم همکاری رسانه های شهرستان در پوشش مراسم اربعین تاکید کرد. سعید جنامی در جلسه کمیته اطلاع رسانی اربعین حسینی که به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار شد، بر لزوم اطلاع‌رسانی و پوشش خبری و تصویری مناسب سوگواری اربعین حسینی، متناسب و […]
رسانه ها در انعکاس مراسم اربعین حسینی نقش بسزایی خواهند داشت

التزام ـ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان بر لزوم همکاری رسانه های شهرستان در پوشش مراسم اربعین تاکید کرد.

سعید جنامی در جلسه کمیته اطلاع رسانی اربعین حسینی که به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار شد، بر لزوم اطلاع‌رسانی و پوشش خبری و تصویری مناسب سوگواری اربعین حسینی، متناسب و در خور شأن شهرستان تأکید کرد.

وی اظهار کرد: رسانه‌های خبری نقش مهمی در خلق حماسه اربعین سال گذشته داشته و امیدواریم در سال‌ جاری نیز حضوری فعال داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان افزود: با توجه به قرار گرفتن شهرستان شادگان در مسیر تردد زوار حسینی وظیفه ماست که نسبت به ارائه خدمات به عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) از کوچکترین تلاشی دریغ نکنیم.

وی خاطرنشان کرد: تهیه بسته‌های فرهنگی، نصب بنر و پارچه نوشته‌هایی برای استقبال از زائران در سطح شهر و بخش‌های تابعه، استقرار مواکب، دعوت از خبرنگاران برای پوشش اخبار اربعین حسینی و… از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.

جنامی در پایان، بر لزوم اطلاع‌رسانی و پوشش تصویری مناسب این سوگواری، متناسب و در خور شأن شهرستان تأکید کرد و گفت: نظم عزاداری که به‌ عنوان سبکی از عزاداری شادگان در نظر گرفته می‌شود، باید به‌ خوبی مورد توجه قرار گیرد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.