وجود ۲ هزار ورزشکار بیمه شده در شادگان نشان از نشاط در روحیه مردم دارد

التزام – خلیل آمله در جمع خبرنگاران با بیان این که در شهرستان شادگان ۱۲ هیئت ورزشی فعال وجود دارد، اظهار کرد: بیش از یک هزار و ۸۰۰ بیمه شده آقا و ۲۰۰ بیمه شده خانم در این شهرستان فعالیت های ورزشی می کنند. وی افزود: این رقم نشان از تحرک و نشاط در روحیه […]
وجود ۲ هزار ورزشکار بیمه شده در شادگان نشان از نشاط در روحیه مردم دارد

التزام – خلیل آمله در جمع خبرنگاران با بیان این که در شهرستان شادگان ۱۲ هیئت ورزشی فعال وجود دارد، اظهار کرد: بیش از یک هزار و ۸۰۰ بیمه شده آقا و ۲۰۰ بیمه شده خانم در این شهرستان فعالیت های ورزشی می کنند.

وی افزود: این رقم نشان از تحرک و نشاط در روحیه مردم دارد و باید توجه داشت اگر قرار باشد فضای ورزشی ساخته شود بر اساس آمار بیمه های ورزشی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان تصریح کرد: نقش ورزش در سلامت اجتماعی و عمومی جامعه بر هیچکس پوشیده نیست و با عنایت به اهمیت و تأثیرگذاری این امر، حداکثر تلاش لازم را برای ارائه خدمات ورزشی به علاقه مندان و ورزش دوستان به کار خواهیم برد.

آمله یادآور شد: هر آنچه در حوزه ورزش و جوانان تلاش شود، به همان میزان ضریب پیشرفت، توسعه و سلامت و شکوفایی جامعه با رشد هر چه بیشتری همراه خواهد شد و این اصل به عنوان جدی ترین هدف مجموعه ورزش و جوانان این شهرستان در دو بخش تربیت بدنی و جوانان پیگیری می شود.

آمله در پایان با تاکید بر همگانی کردن ورزش در سطح جامعه از تلاش و زحمات همه کسانی که در عرصه ورزش حضور دارند تقدیر و تشکر کرد

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.