رضایتمندی مردم شادگان از شهرداری برای پاکسازی پسماندهای مراسم محرم

التزام - پاکسازی پسماند و جمع آوری ظروف یکبار مصرف به جا مانده از مراسم محرم امسال موجب رضایتمندی شهروندان شادگانی گردید.پس از انجام مراسم تاسوعا، عاشورا و شام غریبان خیابان ها و کوچه های شادگان مملو از پسماند بویژه ظروف یکبار مصرف شد که با دستور و نظارت مستقیم حسن مزبانی، شهردار و طاهر مقدم رئیس شورای شهر و همت و تلاش شبانه روزی کارگران و واحد های مختلف شهرداری، شهر به سرعت پاکسازی و تمیز شد و تحقق این امر باعث رضایتمندی شهروندان و روشن شدن چراغ امید در دل آنان گردید.
رضایتمندی مردم شادگان از شهرداری برای پاکسازی پسماندهای مراسم محرم

التزام – پاکسازی پسماند و جمع آوری ظروف یکبار مصرف به جا مانده از مراسم محرم امسال موجب رضایتمندی شهروندان شادگانی گردید.
پس از انجام مراسم تاسوعا، عاشورا و شام غریبان خیابان ها و کوچه های شادگان مملو از پسماند بویژه ظروف یکبار مصرف شد که با دستور و نظارت مستقیم حسن مزبانی، شهردار و طاهر مقدم رئیس شورای شهر و همت و تلاش شبانه روزی کارگران و واحد های مختلف شهرداری، شهر به سرعت پاکسازی و تمیز شد و تحقق این امر باعث رضایتمندی شهروندان و روشن شدن چراغ امید در دل آنان گردید.

 
مدیریت هفته نامه و پایگاه خبری و تحلیلی التزام برای تجلیل، قدردانی و همچنین تشویق کارگران زحمتکش و مسئولین با آنان همگام شد و در ادامه پای صحبت شهردار و رئیس شورای شهر شادگان نشست تا در روزهای آینده نتیجه جلسه را که شامل اخبار مهم و نویدبخشی برای این شهرستان محروم است به سمع و نظر مردم برساند.
بی شک اینگونه اقدامات ملموس و ویژه، مردم را به همکاری تشویق می کند و دیدن تلاش شبانه روزی مسئولین، مسئولیت پذیری و فرهنگ شهرنشینی را در مردم زنده خواهد نمود.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.