امام جمعه شادگان اینبار اداره ورزش و جوانان را خرابه شام خواند!

التزام – امام جمعه شادگان پس از آنکه چند سال پیش بیمارستان این شهرستان را به خرابه ی شام تشبیه کرده بود اینبار اداره ورزش و جوانان را خرابه شام نامید!حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفی، امام جمعه شادگان در خطبه نماز جمعه این هفته با تشبیه اداره ورزش و جوانان این شهرستان به […]
امام جمعه شادگان اینبار اداره ورزش و جوانان را خرابه شام خواند!

التزام – امام جمعه شادگان پس از آنکه چند سال پیش بیمارستان این شهرستان را به خرابه ی شام تشبیه کرده بود اینبار اداره ورزش و جوانان را خرابه شام نامید!
حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفی، امام جمعه شادگان در خطبه نماز جمعه این هفته با تشبیه اداره ورزش و جوانان این شهرستان به خرابه ی شام، خواستار همکاری همه جانبه ادارات و ارگان ها با این نهاد شد.
شرفی ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش خاطرنشان کرد: تربیت بدنی و ورزش از اصالت دینی و اسلامی پویا برخوردار بوده که در کتاب ها و سنت و فقه اسلامی به رشته هایی همچون شنا، تیر و کمان و اسب سواری اشاره ی صریح شده است.
خطیب جمعه شادگان افزود: ورزش ضامن سلامتی و تندرستی، مصونیت جوانان از تخطی های اخلاقی، اعتیاد و مشکلات رفتاری و همچنین حافظ سلامت روحی روانی جامعه بویژه جوانان است.
وی در بخش دیگری از سخنرانی خود اظهار کرد: لزوم احداث پیست دوومیدانی در شادگان بشدت احساس می شود و همچنین زمین فوتبالی که در شأن جوانان این شهر باشد وجود ندارد کمااینکه مجتمع ورزش های رزمی با توجه به استعدادهای ناب این شهر می باید احداث شود.
شرفی در پایان با اشاره به لزوم توجه ویژه به ورزش های عمومی اذعان کرد: چند سال پیش و هنگامی که به شادگان آمدم، بعد از بازدید از تنها بیمارستان این شهر، آنرا به خرابه ی شام تشبیه کردم و خوشبختانه اکنون وضعیت آن نسبتا بهتر شده است و اینک وضعیت اداره ورزش و جوانان این شهر را مانند خرابه شام می بینم و همکاری ادارات و ارگانها و نگاه ویژه مسئولین را خواستارم تا در سایه وجود اداره ورزش و جوانانی قوی و با وجود رئیس تلاشکر و زحمتکش آن، جامعه ای سالمتر و پویا تر داشته باشیم و غافله ورزش به سرمنزل مقصود برسد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.