شهرداری عامل قطع مکرر برق در دو روز اخیر شادگان است!+عکس

التزام – تماس های فراوان دو روز اخیر شهروندان شادگانی مبنی بر قطع مکرر برق ما را بر آن داشت تا با رئیس بهره برداری برق این شهرستان تماس بگیریم تا در جریان چند و چون این ماجرا قرار بگیریم. هاشم مقدم، رئیس بهره برداری برق شادگان در گفتگو با خبرنگار التزام گفت: برخورد خودروی […]
شهرداری عامل قطع مکرر برق در دو روز اخیر شادگان است!+عکس

التزام – تماس های فراوان دو روز اخیر شهروندان شادگانی مبنی بر قطع مکرر برق ما را بر آن داشت تا با رئیس بهره برداری برق این شهرستان تماس بگیریم تا در جریان چند و چون این ماجرا قرار بگیریم.
هاشم مقدم، رئیس بهره برداری برق شادگان در گفتگو با خبرنگار التزام گفت: برخورد خودروی شهرداری باعث شکسته شدن تیر برق گردید و این عامل سبب قطع برق شهرستان گردیده است.
مقدم اذعان کرد: به دنبال آن حادثه، اکیپ کارشناسی ما به منطقه کمربندی اعزام شد و توانستیم بصورت موقت آنرا ترمیم نموده، برق مردم را وصل نماییم و فرصت کافی برای تهیه تیر برق جدید و اخذ مجوزهای لازم را داشته باشیم.
رئیس بهره برداری برق شادگان افزود: ترمیم موقت جواب نداد و امروز شاهد بودیم که تیر برق بشکل عجیبی مایل شده بود ولی هنوز مجوزی برای نصب تیر برق جدید صادر نشده است.
وی خاطرنشان کرد: با تعهد شخصی خودم، اقدام به تغییر تیرک برق شدیم و این تبدیل تیرک باعث شد برق مناطقی از شادگان به مدت دو ساعت قطع گردد.
مقدم در پایان اظهار کرد: خوشبختانه مشکل قطع برق بصورت کلی بر طرف شده و جای هیچگونه نگرانی نیست.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.