واژگونی پراید در تالاب / جاده شادگان – دارخوین باز هم قربانی گرفت+عکس

التزام – یکدستگاه خودرو سواری پراید حوالی ساعت ۲۱ امروز در تالاب شادگان واژگون شد تا جاده شادگان – دارخوین باز هم قربانی بگیرد. خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی التزام که یکی از شاهدان عینی بود گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید به تالاب بین المللی شادگان در محور «شادگان – دارخوین» در نزدیکی روستای […]
واژگونی پراید در تالاب / جاده شادگان – دارخوین باز هم قربانی گرفت+عکس

التزام – یکدستگاه خودرو سواری پراید حوالی ساعت ۲۱ امروز در تالاب شادگان واژگون شد تا جاده شادگان – دارخوین باز هم قربانی بگیرد.
خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی التزام که یکی از شاهدان عینی بود گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید به تالاب بین المللی شادگان در محور «شادگان – دارخوین» در نزدیکی روستای «رگبه» یک نفر از شهروندان کشته و دو نفر هم زخمی شده اند.
این شاهد عینی، در خصوص این حادثه اظهار کرد: امشب (چهارشنبه ۵ خرداد‌ماه) حوالی ساعت ۲۱:۲۰دقیقه یک دستگاه خودرو سواری پراید با سه سرنشین در نزدیکی روستای رگبه در مسیر شادگان – دارخوین به داخل تالاب بین المللی شادگان واژگون و یک نفر از سرنشینان این خودرو جان‌ باخت.
وی با بیان این‌که در این حادثه یک نفر در دم فوت و دو نفر دیگر مصدوم شدند، افزود: خوشبختانه حال عمومی مصدومان این حادثه رضایت بخش است و خودرو نیز توسط امدادخودرو از تالاب بیرون کشیده شد.

یادآوری می شود عرض کم این جاده ی پر تردد سالهاست که قربانی می گیرد ولی تاکنون هیچ اقدامی برای تعریض و ساماندهی آن صورت نپذیرفته است.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.