Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
برترین های مسابقات تیراندازی گرامیداشت نیمه شعبان معرفی شدند+عکس

برترین های مسابقات تیراندازی گرامیداشت نیمه شعبان معرفی شدند+عکس

التزام - مسابقات تیراندازی در سطح استان  صبح روز جمعه در سالن قدس اهواز در دو بخش بانوان و مردان برگزار شد. محمد دهداریان، دبیر هیات تیراندازی استان خوزستان گفت: این دوره مسابقات تیراندازی که به مناسبت نیمه ی شعبان و با حضور حسین امیری، مربی تیم جانبازان کشور در سالن قدس اهواز برگزار شد با استقبال خوب ورزشکاران به ویژه دوستان رسانه ای همراه بود.  دهداریان خاطرنشان کرد: بیش از 70 ورزشکار و علاقمند از 5 شهر استان در 4 سطح  شرکت کردند که حضور بانوان در این دوره خیلی چشمگیر بوده است.دبیر هیات تیراندازی خوزستان در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات اظهار کرد: این مسابقات  به منظور استعدادیابی و تعیین سطح، برگزار می شود که در سالهای گذشته این مسابقات یک بار در سال برگزار می شد ولی از  امسال باتوجه به استقبال چشمگیر ورزشکاران و علاقمندان مقرر شد این مسابقات  بصورت ماهانه و در دو بخش تپانچه و تفنگ برگزار گردد .
برترین های مسابقات تیراندازی گرامیداشت نیمه شعبان معرفی شدند+عکس

التزام – مسابقات تیراندازی در سطح استان  صبح روز جمعه در سالن قدس اهواز در دو بخش بانوان و مردان برگزار شد.

محمد دهداریان، دبیر هیات تیراندازی استان خوزستان گفت: این دوره مسابقات تیراندازی که به مناسبت نیمه ی شعبان و با حضور حسین امیری، مربی تیم جانبازان کشور در سالن قدس اهواز برگزار شد با استقبال خوب ورزشکاران به ویژه دوستان رسانه ای همراه بود.

 دهداریان خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ ورزشکار و علاقمند از ۵ شهر استان در ۴ سطح  شرکت کردند که حضور بانوان در این دوره خیلی چشمگیر بوده است.
دبیر هیات تیراندازی خوزستان در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات اظهار کرد: این مسابقات  به منظور استعدادیابی و تعیین سطح، برگزار می شود که در سالهای گذشته این مسابقات یک بار در سال برگزار می شد ولی از  امسال باتوجه به استقبال چشمگیر ورزشکاران و علاقمندان مقرر شد این مسابقات  بصورت ماهانه و در دو بخش تپانچه و تفنگ برگزار گردد .

وی در ادامه با اعلام نتایج این مسابقات عنوان کرد:  در بخش مردان و در رشته تفنگ بادی، رضا نصرتی اول شد و محسن مرتضوی و محمدرضا حبیب خدایی مقام های دوم و سوم را کسب کردند و همچنین در رشته تپانچه بادی مردان نیز وحید گلخندان مقام نخست را تصاحب کرد و سید فرهاد فخرایی  و رضا کریمیان دوم و سوم شدند.
دهدایریان افزود: در بخش بانوان و در رشته تفنگ بادی فروغ هدایت به مقام قهرمانی رسید و اعظم عیسوند و زهرا جمشیدی مقام های دوم و سوم تصاحب کردند و در رشته تپانچه ‌بادی بانوان نیز پروانه کرملا مقام، مریم طهرانی مقام دوم و مریم هرمزی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در بخش اصحاب رسانه نیز بر خلاف ادعای خبرگزاری مهر، بدون رده بندی به تمامی خبرنگارانی که در این مسابقات شرکت کردند لوح قهرمانی اهدا شد.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.