نوزدهمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر با «دریا دلان» آغاز شد+عکس نمایش و حواشی

التزام - آیین افتتاحیه نوزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت و فتح خرمشهر با حضور هشت گروه نمایش صحنه ای و خیابانی به صورت رسمی برگزار شد. در مراسمی كه شامگاه سه شنبه برگزار شد، نوزدهمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت و فتح خرمشهر با اکران نمایش «دریالان» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین شفیعی رسما کار خود را در هتل کاروانسرای آبادان آغاز کرد.«دریالان» نمایش صامتی است که روایتگر موضوع شهدای غواص بوده و در استخر هتل کاروانسرای آبادان به اجرا درآمد.در آیین افتتاحیه این جشنواره همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به قرائت پیام وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در خصوص این جشنواره پرداخت.
نوزدهمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر با «دریا دلان» آغاز شد+عکس نمایش و حواشی

التزام – آیین افتتاحیه نوزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت و فتح خرمشهر با حضور هشت گروه نمایش صحنه ای و خیابانی به صورت رسمی برگزار شد.
در مراسمی که شامگاه سه شنبه برگزار شد، نوزدهمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت و فتح خرمشهر با اکران نمایش «دریالان» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین شفیعی رسما کار خود را در هتل کاروانسرای آبادان آغاز کرد.
«دریالان» نمایش صامتی است که روایتگر موضوع شهدای غواص بوده و در استخر هتل کاروانسرای آبادان به اجرا درآمد.
در آیین افتتاحیه این جشنواره همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به قرائت پیام وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در خصوص این جشنواره پرداخت.

در این مراسم علاوه بر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، فرماندار خرمشهر و برخی دیگر از مسئولان محلی نیز حضور داشتند که با استقبال مردم و حضور هنرمندان عرصه تئاتر استان روبرو شد.

 

 

نمایش ارزشی «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی از تهران

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.