مجلس ترحیم شادگانی ها برای درگذشت مادر مکرمه فرماندار این شهرستان+عکس

التزام - مجلس ترحیم والده مکرمه فرج اللهی فرماندار شادگان با حضور گسترده مسئولین استانی، محلی و مردم قدردان شادگان در مسجد امیرالمومنین «علیه السلام» ایرن شهرستان برگزار شد.فرماندار شادگان که چند روزی است که در فراق از دست دادن مادر گرامی خود به ماتم نشسته، در مجلس ترحیمی که به همین مناسبت تدارک دیده شده بود از تمامی مسئولین استانی، لشکری، فرمانداران، بخشداران، ائمه جمعه و جماعات و بویژه مردم مومن شادگان تشکر و قدردانی کرد و این مواسات و همدردی را تسلای خاطر خود و دیگر بازماندگان ذکر کرد. مدیریت و  کادر هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی التزام این ضایعه دردناک را حضور آقای فرج اللهی و سایر بازماندگان تسلیت عرض می نماید.
مجلس ترحیم شادگانی ها برای درگذشت مادر مکرمه فرماندار این شهرستان+عکس

التزام – مجلس ترحیم والده مکرمه فرج اللهی فرماندار شادگان با حضور گسترده مسئولین استانی، محلی و مردم قدردان شادگان در مسجد امیرالمومنین «علیه السلام» ایرن شهرستان برگزار شد.
فرماندار شادگان که چند روزی است که در فراق از دست دادن مادر گرامی خود به ماتم نشسته، در مجلس ترحیمی که به همین مناسبت تدارک دیده شده بود از تمامی مسئولین استانی، لشکری، فرمانداران، بخشداران، ائمه جمعه و جماعات و بویژه مردم مومن شادگان تشکر و قدردانی کرد و این مواسات و همدردی را تسلای خاطر خود و دیگر بازماندگان ذکر کرد.

مدیریت و  کادر هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی التزام این ضایعه دردناک را حضور آقای فرج اللهی و سایر بازماندگان تسلیت عرض می نماید.

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.