اشک شوق آسمان در شب خروش مهرجویان اهوازی/(گزارش تصویری جشنواره غذا)

 التزام – خروش مردم خیرخواه و مهرجوی اهواز در برگزاری جشنواره خیریه غذا که تمامی عواید آن به بیماران خاص اهدا شد قابل ستایش و تقدیر می باشد و این شب قشنگ با اشک شوق آسمان، باران رحمت الهی لطافتی خاص یافت. دلنوشته زیر را خانم لیلی بهداروند به بهانه ی حضور پرشور بانوان خبرنگار خوزستان در جشنواره ی خیریه بیماران خاص سروده است:سرزمین خوزستان، حک شده بر کتیبه های جهان "ای خوب تر از خوبی، دامنت زادگاه محبت باشد .ماه و خورشید را به مهمانی دستان سبزت دعوت نمودی همراه با سخاوت باران.. بانوی مهر و مهربانی، مادر عشق و فداکاری، خواهر روزهای تب دار رود بیقرارمان کارون، بانوی خبرنگار.. بر سر سفره ی احسانت همراه با رقص باران چه خداوندگار شادی ها نمود با رضایت بندگانش ..همیشه در صحنه های قلم برای ارزش های جامعه ی خود پیکار میکنی، مینویسی، دفاع مینمایی"مهربانی تا ابد باقیست "به پاس سفره ی رنگینت برای مهر ورزی به آنان که چشم براه صدای پای محبت هستند، آفرین باد میگوییم که لبخند خدا برای پاداش حرکت انسان دوستانه ات  بالاترین مزد تو میباشد   ..ای دستهای مرمری ات قاب آفتاب بانوی خبرنگار، امروز در زیر باران رحمت الهی بانویی خبرساز بودی اگر با قلمت برای رسیدن به اوج آرزو های جامعه ات مینویسی و رسم میکنی خطوط رسیدن به موفقیت را ،و گاهی که با شوق وصف ناپذیری در فعالیت های خیر خواهانه با جان و دل حضور پر رنگ داری پس درود خدا و  تشویق فرشتگانش برشما باد  ای بانوی هنرمند.خاکیان بالاتر از افلاکیان می ایستند عشق از انسان چه موجود غریبی ساخته..  
اشک شوق آسمان در شب خروش مهرجویان اهوازی/(گزارش تصویری جشنواره غذا)

 التزام – خروش مردم خیرخواه و مهرجوی اهواز در برگزاری جشنواره خیریه غذا که تمامی عواید آن به بیماران خاص اهدا شد قابل ستایش و تقدیر می باشد و این شب قشنگ با اشک شوق آسمان، باران رحمت الهی لطافتی خاص یافت.

دلنوشته زیر را خانم لیلی بهداروند به بهانه ی حضور پرشور بانوان خبرنگار خوزستان در جشنواره ی خیریه بیماران خاص سروده است:
سرزمین خوزستان، حک شده بر کتیبه های جهان “ای خوب تر از خوبی، دامنت زادگاه محبت باشد .ماه و خورشید را به مهمانی دستان سبزت دعوت نمودی همراه با سخاوت باران.. بانوی مهر و مهربانی، مادر عشق و فداکاری، خواهر روزهای تب دار رود بیقرارمان کارون، بانوی خبرنگار.. بر سر سفره ی احسانت همراه با رقص باران چه خداوندگار شادی ها نمود با رضایت بندگانش ..همیشه در صحنه های قلم برای ارزش های جامعه ی خود پیکار میکنی، مینویسی، دفاع مینمایی
“مهربانی تا ابد باقیست “به پاس سفره ی رنگینت برای مهر ورزی به آنان که چشم براه صدای پای محبت هستند، آفرین باد میگوییم
که لبخند خدا برای پاداش حرکت انسان دوستانه ات  بالاترین مزد تو میباشد   ..
ای دستهای مرمری ات قاب آفتاب بانوی خبرنگار، امروز در زیر باران رحمت الهی بانویی خبرساز بودی اگر با قلمت برای رسیدن به اوج آرزو های جامعه ات مینویسی و رسم میکنی خطوط رسیدن به موفقیت را ،و گاهی که با شوق وصف ناپذیری در فعالیت های خیر خواهانه با جان و دل حضور پر رنگ داری پس درود خدا و  تشویق فرشتگانش برشما باد  ای بانوی هنرمند.
خاکیان بالاتر از افلاکیان
می ایستند
عشق از انسان چه موجود غریبی ساخته..

 

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.