چهاردهمین آزمون سراسری قرآن و عترت موسسه نورالأنوار شادگان +عکس

التزام – خانم سالمی، مدیر موسسه قرآنی نورالانوار شادگان گفت: چهاردهمین آزمون سراسری قرآن، نماز و عترت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان و حضور تعداد 593 شرکت کننده در مدرسه پروین اعتصامی برگزار شد.سالمی با اعلام رضایتمندی از استقبال خوب شهروندان و برگزاری موفق آزمون خاطرنشان کرد: آزمون در رشته های حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن، مفاهیم نهج البلاغه و تدبر درقرآن مجید برگزار شد. وی افزود: ثبت نام داوطلبان به صورت اینترنتی انجام شده و برای هر داوطلب کارت ورود به جلسه صادر گردید و همچنین برگزاری دوره های تخصصی تربیت معلم قرآنی با دعوت از اساتید مطرح کشور و اعطای گواهینامه از معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور صورت می گیرد.
چهاردهمین آزمون سراسری قرآن و عترت موسسه نورالأنوار شادگان +عکس

التزام – خانم سالمی، مدیر موسسه قرآنی نورالانوار شادگان گفت: چهاردهمین آزمون سراسری قرآن، نماز و عترت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان و حضور تعداد ۵۹۳ شرکت کننده در مدرسه پروین اعتصامی برگزار شد.
سالمی با اعلام رضایتمندی از استقبال خوب شهروندان و برگزاری موفق آزمون خاطرنشان کرد: آزمون در رشته های حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن، مفاهیم نهج البلاغه و تدبر درقرآن مجید برگزار شد.
 وی افزود: ثبت نام داوطلبان به صورت اینترنتی انجام شده و برای هر داوطلب کارت ورود به جلسه صادر گردید و همچنین برگزاری دوره های تخصصی تربیت معلم قرآنی با دعوت از اساتید مطرح کشور و اعطای گواهینامه از معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور صورت می گیرد.

سالمی ضمن گله مندی از عدم همکاری مطلوب مسئولین محلی، در خصوص برنامه های نورالانوار خاطرنشان کرد: کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن، تجوید سطح مقدماتی و پیشرفته، مفاهیم نهج البلاغه، تدبر در قرآن، آموزش مدیحه سرایی و مرثیه سرایی و همچنین کلاس های هنری از مهمترین برنامه های موسسه نورالانوار شادگان می باشد.
مدیر موسسه در پایان گفت: آزمون سراسری قرآن وعترت زیر نظر معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی سالی دوبار برگزار میشود و موسسه نورالانوارشادگان از سال ۸۸ تاکنون هر سال مجری این برنامه در سطح شهرستان می باشد.
سیامک میکائیل زاده، نماینده دفتر قرآن وعترت معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، ضمن تشکر از مهمان نوازی شادگانی ها و اعلام رضایت از برگزاری موفق آزمون گفت: خروجی یک موسسه، یکی از شاخص های مهم ارتقای آن است و موسسه نورالانوار شادگان در این زمینه به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
یادآوری می شود که موسسه نورالانوار شادگان، موسسه برتر استان و هشتمین موسسه موفق کشور می باشد.

عکس ها: سیداحمد موسوی فرد

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.