باران و مرگ دلخراش دختر جوان خرمشهری!+عکس

بارش باران پاییزی خانواده خرمشهری ساکن در خانه‌های مخروبه باقی‌مانده از جنگ تحمیلی را عزادار و بر اثر ریزش سقف، دختر جوان این خانواده را به کام مرگ کشاند.به گزارش التزام و به نقل از خبرگزاری فارس، از خرمشهر، بر اثر بارندگی‌های اخیر و جمع‌شدن آب بر پشت بام منزلی در منطقه کوی آریای خرمشهر، […]
باران و مرگ دلخراش دختر جوان خرمشهری!+عکس

بارش باران پاییزی خانواده خرمشهری ساکن در خانه‌های مخروبه باقی‌مانده از جنگ تحمیلی را عزادار و بر اثر ریزش سقف، دختر جوان این خانواده را به کام مرگ کشاند.
به گزارش التزام و به نقل از خبرگزاری فارس، از خرمشهر، بر اثر بارندگی‌های اخیر و جمع‌شدن آب بر پشت بام منزلی در منطقه کوی آریای خرمشهر، دختر جوان این خانواده بر اثر سقوط سقف دارفانی را وداع گفت.
بنا به این خبر، کوی آریا یکی از مناطق مرفه‌نشین خرمشهر در دوران پیش از جنگ تحمیلی بوده که بعد از جنگ به دلیل عدم بازگشت صاحبان این خانه‌ها، این منطقه به محل سکونت خانواده‌های بی‌بضاعت و مستعضف تبدیل شد.
به طوری که تاکنون تعداد زیادی از خانواده‌های بی‌بضاعت در خانه‌های تصرفی واقع در این منطقه ساکن هستند.
متاسفانه در حادثه ریزش سقف خانه مسکونی در منطقه کوی آریای خرمشهر دختر جوان دچار آسیب جدی شد که بعد از انتقال به بیمارستان حضرت ولیعصر، روز شنبه دار فانی را وداع گفت.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.