امسال شعار مرگ بر آمریکا را رساتر و محکم‌تر سر می دهیم

التزام – مراسم با شکوه 13 آبان، از سوی بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش شادگان با حضور 300 دانش آموز بسیجی و برخی مسئولین محلی در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.امام جمعه شادگان در سخنرانی خود گفت: 13 آبان یادآور حوادث مهمی که در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند، است.التزام – مرتضی صویلاتی - حجت‌الاسلام سید مجید شرفی، در مراسم بزرگداشت 13 آبان این شهر اظهار کرد: روز 13 آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و یک نماد مبارزه علیه سلطه‌گری و سلطه‌جویی محسوب می‌شود.حجت‌الاسلام سید مجید شرفی افزود: این روز یادآور حوادث مهمی که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند، است.
امسال شعار مرگ بر آمریکا را رساتر و محکم‌تر سر می دهیم

التزام – مراسم با شکوه ۱۳ آبان، از سوی بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش شادگان با حضور ۳۰۰ دانش آموز بسیجی و برخی مسئولین محلی در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه شادگان در سخنرانی خود گفت: ۱۳ آبان یادآور حوادث مهمی که در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند، است.
التزام – مرتضی صویلاتی – حجت‌الاسلام سید مجید شرفی، در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان این شهر اظهار کرد: روز ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و یک نماد مبارزه علیه سلطه‌گری و سلطه‌جویی محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام سید مجید شرفی افزود: این روز یادآور حوادث مهمی که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند، است.

امام جمعه شادگان تصریح کرد: وظیفه همه مسئولان، آحاد مختلف مردم به‌ویژه جوانان و دانش‌آموزان این است که با شرکت در راهپیمایی‌های روز ۱۳ آبان همواره نفرت خود به آمریکا و استکبار جهانی را نشان دهیم.
شرفی بیان کرد: ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال شعار مرگ بر آمریکا را رساتر و محکم‌تر سر دادند تا امید ملت‌های آزادیخواه جهان که به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار دل بسته، حفظ و آسیب نبیند.
وی تأکید کرد: با توجه به اینکه یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار است و این مبارزه تا از بین بردن استکبار جهانی ادامه خواهد داشت، حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان می‌تواند نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان داشته باشد، بلکه می‌تواند اقتدار ملی ایران را نشان دهد و اثبات کند که ملت ایران در مسیر آرمان‌ها و اهداف خود همچنان پابرجا و استوار است.

امام جمعه شادگان ادامه داد: این روز نماد استکبارستیزی که محوری‌ترین پیام انقلاب اسلامی است، بوده و باید همه مسئولان و مردم اهتمام ویژه‌ای برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر آن داشته باشند.
شرفی در پایان بیان کرد: ملت ما همیشه و همه جا پشت سر ولایت در تمام صحنه‌های انقلاب حضوری پرشور و مؤثر داشتند و با این حضور توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کرده‌اند.

 

 

عکس ها: سیداحمد موسوی فرد

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.