تاریخ خوزستان متعلق به تاریخ جهان است

مدیرکل جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان اینکه تاریخی که در اختیار ما است متعلق به تاریخ جهان است گفت: از این روی پذیرفتن مسئولیت میراث فرهنگی در خوزستان مهم و حساس است. به گزارش التزام به نقل از خبرگزاری فارس، خسرو نشان ظهر امروز در آئین معارفه رسمی خود به‌عنوان […]
تاریخ خوزستان متعلق به تاریخ جهان است

مدیرکل جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان اینکه تاریخی که در اختیار ما است متعلق به تاریخ جهان است گفت: از این روی پذیرفتن مسئولیت میراث فرهنگی در خوزستان مهم و حساس است.
 به گزارش التزام به نقل از خبرگزاری فارس، خسرو نشان ظهر امروز در آئین معارفه رسمی خود به‌عنوان مدیر کل جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان اظهار کرد: حوزه مسئولان من در استانی است که تاریخ و گذشته به‌عنوان میراثی گرانقدر مورد توجه بوده و هست.

وی با بیان اینکه تاریخی که در اختیار ما است متعلق به تاریخ جهان است افزود: از این روی پذیرفتن مسئولیت میراث فرهنگی در استان خوزستان بسیار مهم و حساس است.

مدیر کل جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان ادامه داد: تاریخ و میراث فرهنگی خوزستان تنها مختصر به چیزهای کشف شده و آنچه به‌عنوان میراث گذشته در اختیار ما قرار گرفته نیست بلکه کشف نشده‌های زیادی وجود دارد که هنوز موفق به یافت آنها نشده‌ایم.

نشان تصریح کرد: میراث گذشتگان امانت بسیار گرانبهایی در در دست ماست که باید به خوبی از آنها نگهداری شود.

وی در پایان بیان کرد: با بهره بردن از اندیشه‌ها و تفکرات گوناگون می‌توان از وضعیت موجود گذشت و چشم اندازی نو برای فعالیت‌های فرهنگی استان تعریف کرد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.