تصویب ۷ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شادگان از تصویب 7 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد این شهرستان خبرداد.عبدالکریم آلبوغبیش در گفت‌وگو با مرتضی صویلاتی خبرنگار التزام در شادگان، با اعلام تصویب 7 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به پتانسیل این واحد دانشگاهی در بهره‌مندی از کادر هیات علمی توانمند و برخورداری از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی مناسب، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی پس از تصویب 7 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی با پذیرش دانشجو در این واحد دانشگاهی موافقت کرد. وی افزود: برای نخستین‌بار رشته آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد تصویب و در تکمیل ظرفیت مهر سال 94 پذیرش دانشجو داشته است.  
تصویب ۷ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شادگان از تصویب ۷ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد این شهرستان خبرداد.
عبدالکریم آلبوغبیش در گفت‌وگو با مرتضی صویلاتی خبرنگار التزام در شادگان، با اعلام تصویب ۷ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به پتانسیل این واحد دانشگاهی در بهره‌مندی از کادر هیات علمی توانمند و برخورداری از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی مناسب، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی پس از تصویب ۷ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی با پذیرش دانشجو در این واحد دانشگاهی موافقت کرد.

وی افزود: برای نخستین‌بار رشته آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد تصویب و در تکمیل ظرفیت مهر سال ۹۴ پذیرش دانشجو داشته است.

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شادگان ادامه داد: تصویب این رشته‌ها شامل ۵ رشته تربیت بدنی، مکانیک، کودک‌یاری، جوشکاری و مدیریت خانواده در مقطع کاردانی و  رشته مکانیک در مقطع کارشناسی ناپیوسته در گسترش رشته دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد و سعی خواهد شد در بهمن سال ۹۴ در این رشته‌ها جذب دانشجو داشته باشیم.

آلبوغبیش تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان و موقعیت خاص جغرافیایی روند پذیرش دانشجو صعودی و مطلوب بوده، به‌طوری که با توجه به عدم تعدد رشته در واحد نزدیک به ۵۰۰ نفر در سایت سنجش و پذیرش سازمان مرکزی ثبت نام و بیش از ۳۷۰ نفر به‌صورت حضوری ثبت نام حضوری کرده‌اند.

وی در پایان یادآور شد: رشته‌های دایر دراین واحد شامل رشته دینی و عربی در مقطع کاردانی ناپیوسته، رشته‌های حسابداری، کامپیوتر، برق، آموزش ابتدایی در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته، متالورژی در مقطع کارشناسی ناپیوسته و آموزش زبان انگلیسی در مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ارشد می‌باشد و واحد آمادگی پذیرش و ثبت نام دانشجو در این رشته‌ها را دارد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.