با تیراندازی افراد ناشناس؛ عزاداری حسینی دزفولی ها رنگ خون گرفت!

به گزارش التزام و به نقل از ایرنا، شاهدان گفتند : این حادثه حوالی ساعت 22:30 دقیقه جمعه شب زمانی اتفاق افتاد که چند نفر سوار بر یکدستگاه خودروی سواری پژو محل تکیه هیات عزاداری قمر بنی هاشم شهر صفی آباد را به رگبار بستند.به گفته آنان سرنشینان خودرو که سر و صورت خود را پوشانده بودند با اسلحه خودکار محل هیات عزاداری قمر بنی هاشم را به رگبار بسته و متواری شدند.چند تن از اهالی مجاور تکیه قمر بنی هاشم شهر صفی آباد اظهار داشتند:در این حادثه چهار نفر که در هیات نشسته بودند زخمی شده که دو تن از آنان بر اثر شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست دادند.
با تیراندازی افراد ناشناس؛ عزاداری حسینی دزفولی ها رنگ خون گرفت!

به گزارش التزام و به نقل از ایرنا، شاهدان گفتند : این حادثه حوالی ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه جمعه شب زمانی اتفاق افتاد که چند نفر سوار بر یکدستگاه خودروی سواری پژو محل تکیه هیات عزاداری قمر بنی هاشم شهر صفی آباد را به رگبار بستند.
به گفته آنان سرنشینان خودرو که سر و صورت خود را پوشانده بودند با اسلحه خودکار محل هیات عزاداری قمر بنی هاشم را به رگبار بسته و متواری شدند.
چند تن از اهالی مجاور تکیه قمر بنی هاشم شهر صفی آباد اظهار داشتند:در این حادثه چهار نفر که در هیات نشسته بودند زخمی شده که دو تن از آنان بر اثر شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

یک منبع موثق در بیمارستان دزفول گفت: ح . ک با ۲۸ سال سن و نیز ب . ر با ۲۵ سال سن در بیمارستان جان باختند و ک . ب و ا. ج نیز از ناحیه زانو تیر خورده و تحت درمان می باشند.
آنان افزودند:این حادثه پس از عزاداری هیات رخ داد و خودروی پژو فاقد پلاک بوده و پس از تیراندازی از محل متواری شد.
مسوولان انتظامی و امنیتی دزفول در حال بررسی این حادثه هستند. شهر صفی آباد از شهرهای تابعه شهرستان دزفول می باشد که در بخش مرکزی دزفول واقع است.

اخبار تکمیلی :

سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان دقایقی پیش در گفتگو با رهیاب در خصوص حادثه تیراندازی به یکی از هیات های عزاداری در دزفول گفت: بلافاصله پس از این حادثه با حضور نیروهای انتظامی جزییات آن در دستور کار قرار گرفته است که پس از بررسی های لازم در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
سردار اسحاقی با تائید کشته شدن دو نفر از شهروندان صفی آبادی اظهار داشت:اخبار و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی صحیح برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی تاکید کرد:جزئیات این حادثه باید از مبادی رسمی پیگیری و اعلام شود لذا شهروندان خوزستانی از انتشار هرگونه شایعه و اخبار غیرموثق پرهیز کنند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.