از آتش نشانان حمیدیه تجلیل شد

التزام - به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی با حضور معاون فرماندار، اعضای شورای شهر و سایر مسولین، از خدمات شبانه روزی کارکنان واحد آتش نشانی شهرداری حمیدیه قدردانی شد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه در این مراسم ابراهیم عساکره معاون فرماندار این شهرستان ضمن تبریک هفتم مهرماه، روز ملی ایمنی و آتش نشانی گفت: روز آتش‌نشانی در حقیقت روز تجلیل از ایثار و گذشت و فداکاری است.
از آتش نشانان حمیدیه تجلیل شد

التزام – به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی با حضور معاون فرماندار، اعضای شورای شهر و سایر مسولین، از خدمات شبانه روزی کارکنان واحد آتش نشانی شهرداری حمیدیه قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه در این مراسم ابراهیم عساکره معاون فرماندار این شهرستان ضمن تبریک هفتم مهرماه، روز ملی ایمنی و آتش نشانی گفت: روز آتش‌نشانی در حقیقت روز تجلیل از ایثار و گذشت و فداکاری است.

عساکره خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان فرشتگان مهربانی هستند که در مواقع بحران و خطر با تمام توان تلاش می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رسانده و نهایت تلاش خود را برای نجات هم نوعان و هموطنان خودشان به کار می‌بندند بنابراین تجلیل از این نیروها وظیفه ای همگانی است.
معاون فرماندار در ادامه افزود: کار آتش‌نشانان بسیار اهمیت دارد و جزو مشاغل سخت و دشوار است و کار در آتش‌نشانی عشق و علاقه خاصی می‌طلبد که این عزیزان با تمام وجود آن را پذیرفته‌اند و در رویارویی با حادثه از خود گذشتگی، ایثار و همدلی را نمایان ساخته اید .
در پایان جلسه، با تقدیم لوح سپاس و هدایایی از پرسنل آتش نشانی شهرداری حمیدیه تجلیل به عمل آمد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.