فرماندار حمیدیه از خبرنگاران این شهرستان تقدیر کرد

فرماندارشهرستان حمیدیه  به مناسبت 17 مرداد، سالروز شهادت شهید محمد صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار از شش خبرنگار شهرستان حمیدیه تقدیر و تشکر نمودند.به گزارش التزام و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه، جواد دغلاوی، فرماندار شهرستان حمیدیه در آيين تجليل از خبرنگاران اين شهرستان كه با حضور مديران ادارات و ارگان هاي دولتي برگزار شد با اشاره به حساسيت كار خبرنگاران اظهار کرد: اصلي ترين وظيفه خبرنگاران انتقال پيام انقلاب اسلامي به سراسر جهان است.
فرماندار حمیدیه از خبرنگاران این شهرستان تقدیر کرد

فرماندارشهرستان حمیدیه  به مناسبت ۱۷ مرداد، سالروز شهادت شهید محمد صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار از شش خبرنگار شهرستان حمیدیه تقدیر و تشکر نمودند.
به گزارش التزام و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه، جواد دغلاوی، فرماندار شهرستان حمیدیه در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان که با حضور مدیران ادارات و ارگان های دولتی برگزار شد با اشاره به حساسیت کار خبرنگاران اظهار کرد: اصلی ترین وظیفه خبرنگاران انتقال پیام انقلاب اسلامی به سراسر جهان است.

وی افزود: در کار خبررسانی و خبرنگاری موضوع امانتداری و انتقال اصل خبر بسیار مهم است، زیرا خبرنگاران باید در امانتداری بسیار دقیق و ظریف عمل کنند.
دغلاوی افزود: خبرنگاران باید با چشم تیزبین و فعالیت سازنده اخبار، اطلاعات و خدمات دولت خدمتگزار را بدون کم و کاستی به مردم برسانند و آن ها را با فعالیت ها و خدمات دولت بیشتر آشنا کنند.
فرماندار حمیدیه افزود: خبرنگاران در کار حساسیت نشان دهند و تلاش داشته باشند با نگاهی منطقی، دقت و صداقت آرامش را در سطح جامعه افزایش داده و ذهنیت منفی را از درون جامعه دور کنند.
این مقام مسئول  با اشاره به ویژگی های یک خبرنگار موفق گفت: امانتداری، روابط عمومی قوی، برخورداری از قوه تجزیه و تحلیل، صداقت، شجاعت، برخورداری از اطلاعات عمومی در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از مهم ترین ویژگی خبرنگاران است. وی تصریح کرد: امروز اصلی ترین وظیفه خبرنگاران انتقال پیام انقلاب اسلامی، آرمان های حضرت امام خمینی (ره)، شهیدان و پیام مقام معظم رهبری و مردم به سراسر جهان است که خبرنگاران باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
فرماندار حمیدیه  با تقدیر از جدیت خبرنگاران در انتقال اخبار و رویدادهای این شهرستان افزود: با توجه به کمبودها و کاستی هایی که در شهرستان برای خبرنگاران وجود دارد، این قشر در تمام برنامه ها و جلسات حضوری پررنگ دارند و نسبت به ارسال اخبار به موقع اقدام می کنند و شهرستان حمیدیه در این زمینه از جایگاه بالایی برخوردار است.
در پایان فرماندار شهرستان حمیدیه از شش خبرنگار شهرستان با اهدای لوح یادبود و هدیه تقدیر به عمل آورد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.