دختران خرمشهر و پسران دزفول، فاتحان چهارمین جشنواره سرود استان+عکس

گروه فرهنگی هنری التزام - چهارمین جشنواره سرود های محلی کانون های فرهنگی تربیتی استان خوزستان با معرفی گروه های برتر به کار خود خاتمه داد.چهارمین جشنواره سرود های محلی کانون های فرهنگی تربیتی استان که با مشارکت گسترده کانون ها و استقبال پر شور علاقمندان به میزبانی ناحیه 4 آموزش و پرورش برگزار گردید در قسمت پسران، گروه سرود دزفول مقام اول را کسب کرد و گروه ناحیه 4آموزش و پرورش اهواز به مقام دوم رسید و گروه های هویزه و مسجدسلیمان مشترکا مقام سوم را به دست آوردند.
دختران خرمشهر و پسران دزفول، فاتحان چهارمین جشنواره سرود استان+عکس

گروه فرهنگی هنری التزام – چهارمین جشنواره سرود های محلی کانون های فرهنگی تربیتی استان خوزستان با معرفی گروه های برتر به کار خود خاتمه داد.
چهارمین جشنواره سرود های محلی کانون های فرهنگی تربیتی استان که با مشارکت گسترده کانون ها و استقبال پر شور علاقمندان به میزبانی ناحیه ۴ آموزش و پرورش برگزار گردید در قسمت پسران، گروه سرود دزفول مقام اول را کسب کرد و گروه ناحیه ۴آموزش و پرورش اهواز به مقام دوم رسید و گروه های هویزه و مسجدسلیمان مشترکا مقام سوم را به دست آوردند.

در قسمت دختران نیز گروه هنری خرمشهر اول شد و گروه شهرستان حمیدیه به عنوان تیم دوم انتخاب گردید و مقام سوم نیز به آبادان رسید.
در حاشیه این جشنواره نمایشگاهی از آداب و رسوم، پوشش و فرهنگ مردم شهرستانهای مختلف استان برپا بود که مورد توجه ویژه  بازدید کنندگان و مهمانان قرار گرفت

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.