فرماندار شادگان مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس فراخواند

التزام به نقل از روابط عمومی فرمانداری شادگان : بهروز فرج اللهی، فرماندار شادگان در آستانه روز جهانی قدس با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم این شهرستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به منظور حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت بعمل آورد . متن این پیام به شرح زیر است : روز قدس روزحيات اسلام است.                                         حضرت امام خميني (ره)   روز جهانی قدس یکی از یادگارهای بنیانگذار مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است که  با تدبیر و در یک ابتکار بی نظیر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا در این روز امت مسلمان ایران و تمامی مسلمانان جهان با هدف محکومیت فجایع و ابراز انزجار از رژیم غاصب  صهونیستی  به پا خیزند وآنچه حق مردم مظلوم فلسطین است به جا بیاورند واعلام کنند.
فرماندار شادگان مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس فراخواند

التزام به نقل از روابط عمومی فرمانداری شادگان : بهروز فرج اللهی، فرماندار شادگان در آستانه روز جهانی قدس با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم این شهرستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به منظور حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت بعمل آورد . متن این پیام به شرح زیر است :

روز قدس روزحیات اسلام است.
                                         حضرت امام خمینی (ره)

 

روز جهانی قدس یکی از یادگارهای بنیانگذار مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است که  با تدبیر و در یک ابتکار بی نظیر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا در این روز امت مسلمان ایران و تمامی مسلمانان جهان با هدف محکومیت فجایع و ابراز انزجار از رژیم غاصب  صهونیستی  به پا خیزند وآنچه حق مردم مظلوم فلسطین است به جا بیاورند واعلام کنند.

روز قدس امسال برابر شده است با جنایت آل سعود در سرزمین یمن ، مردم مظلومی که به جرم آزادگی افطارها و سحرهای خون رنگی را در ماه مبارک رمضان تجربه کرده اند لذا فریادهای قدس امسال هم بر پیکره صهیونیسم جهانی و هم بر پیکره آل سعود فرود خواهد آمد و کاخ ظلم و و استبداد آنها را سرنگون خواهد نمود.

اینجانب با  آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان عزیز ،  از عموم هموطنان ،مسلمانان و آزادگان، به ویژه مردم ولایتمدار  این شهرستان دعوت می نمایم ضمن حضور و مشارکت در همایش سراسری این روز به تبعیت از فرامین حضرت امام (ره) و رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان ،  بیزاری و برائت خود را از صهیونیسم، آمریکا و هم‌پیمانان آن‌ها اعلام  و و حدت و اقتدار ملت بزرگ  ایران اسلامی بویژه میثاق خود با آرمانهای انقلاب اسلامی به نمایش بگذارند.

گفتنی است : راهپیمایی روز جهانی قدس در شادگان ساعت ۳۰/۹ صبح از مزار شهدای گمنام – چهار راه لاله بسمت  مسجد حضرت امیر (ع)  محل برگزاری نماز جمعه خواهد بود.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.