سیدشکرخدا موسوی نیز مردم را به مشارکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود

پیام دعوت سیدشکرخداموسوی، نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی برای شرکت پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس: بسم الله الرحمن الرحیم روز قدس، روز خیزش مسلمانان جهان در حمایت از مظلومان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است. امام خمینی(ره) با نامیدن روز قدس به عنوان روز اسلام، قبله اول مسلمانان را از مرز جغرافیا، سیاست و ملیت فراتر برد، معنای معنوی و اعتقادی به ‌آن بخشید و آن را به سرمنشأ جریانی جهانی بدل کرد؛ چنانکه امروز، حمایت از آرمان فلسطین به شاخص و شعار نظام ما تبدیل شده است.
سیدشکرخدا موسوی نیز مردم را به مشارکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود

پیام دعوت سیدشکرخداموسوی، نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی برای شرکت پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس:


بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز خیزش مسلمانان جهان در حمایت از مظلومان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.
امام خمینی(ره) با نامیدن روز قدس به عنوان روز اسلام، قبله اول مسلمانان را از مرز جغرافیا، سیاست و ملیت فراتر برد، معنای معنوی و اعتقادی به ‌آن بخشید و آن را به سرمنشأ جریانی جهانی بدل کرد؛ چنانکه امروز، حمایت از آرمان فلسطین به شاخص و شعار نظام ما تبدیل شده است.

روز قدس بیداری مردم نسبت به رفتارهای صهیونیست‌ها در منطقه  است، امسال فعالیت‌های این رژِیم خونخوار به اوج رسیده است و شاهد رفتارهایی در یمن، افغانستان، عراق  و سایر کشورهایی هستیم که این رژیم به آنها به عنوان طعمه نگریسته و به دنبال دست اندازی به آن‌هاست.
به خواست خداوند مردم ایران اسلامی در روز جمعه به ندای منادی بزرگ اسلام حضرت امام خمینی(ره) پاسخی درخور خواهند داد و همصدا با سایر مسلمانان در دیگر کشورها بار دیگر رژیم غاصب و نامشروع صهیونیستی را محکوم و بر حقوق مسلم فلسطینیان از جمله حق حاکمیت بر سرزمین خود تأکید خواهند کرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز عزیز از همه ی بسیجیان اقشار ، صنوف ، جوانان عزیز ، عشایر غیور و همیشه در صحنه ، خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، دانش آموزان و دانشجویان ، طلاب و روحانیون و آحاد مردم شهید پرور و غیرتمند استان خوزستان خصوصا شهرستانهای اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می نمایم.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.