بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس

التزام - اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس را نشانه تعهد، انسان دوستی و مسئولیت اسلامی و انسانی همه کسانی دانست که حق را پاس می‌دارند و باطل و بیداد را محکوم می‌کنند.در این بیانیه آمده است:   "و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین" (سوره قصص- 5) زمان بیداری فرا می‌رسد و انتفاضه فلسطین، خواب غاصبان را آشفته می‌سازد. در سرزمین بارور پیامبران، ساقه‌های تکبیر می‌روید و گل ایمان می‌شکفد و در مهد نزول آیات الهی و مرکز قداست و مبدأ معراج به آسمان‌ها، از زیتون حقیقت، شعله شب‌شکن اسلام سر می‌کشد.
بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس

التزام – اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس را نشانه تعهد، انسان دوستی و مسئولیت اسلامی و انسانی همه کسانی دانست که حق را پاس می‌دارند و باطل و بیداد را محکوم می‌کنند.
در این بیانیه آمده است:

 

“و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین” (سوره قصص- ۵)

زمان بیداری فرا می‌رسد و انتفاضه فلسطین، خواب غاصبان را آشفته می‌سازد. در سرزمین بارور پیامبران، ساقه‌های تکبیر می‌روید و گل ایمان می‌شکفد و در مهد نزول آیات الهی و مرکز قداست و مبدأ معراج به آسمان‌ها، از زیتون حقیقت، شعله شب‌شکن اسلام سر می‌کشد.

از الله اکبرهای نوجوانان مسلمان فلسطینی، قیام می‌روید و از خروش تکبیر، استکبار به وحشت می‌افتد و از پرتاب سنگ‌های انقلاب، کاخ شیشه ای صهیونیسم در هم می شکند.

امسال روز جهانی قدس با مقدس‌ترین شب‌های ماه رمضان یعنی شب‌های قدر همزمان شده است. شب‌هایی که به طور ویژه‌ای مسلمانان به عنوان شروع دوباره از آگاهی و بیداری در تمام جنبه‌های زندگی از بخشش خداوند برخوردار می‌شوند.

ملت شریف ایران با اقتداء به رهبری والاقدر خود حضرت امام خمینی‌(ره) که همواره خطر بزرگ اسرائیل را به مسلمانان تذکر می‌داد و همبستگی و مقاومت در برابر آن را توصیه می‌کرد همیشه خود را در کنار مظلومان به خصوص فلسطینیان قهرمان، دیده است و به یاری خداوند روز قدس را که میراث ارجمند امام راحل است در شکوهمندانه‌ترین وضع خود بزرگ خواهد داشت. با این امید که همه مسلمانان و همه آزادگان با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی؛ رسالت دینی، انقلابی و انسانی خود را به انجام رسانند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن گرامی‌داشت این روز مهم، از آحاد و ملت غیور ایران اسلامی به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر استان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل می‌آورد. به امید پیروزی قدس شریف

روابط عمومی
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.