استاندار خوزستان ۱۱میلیارد تومان از دارایی های شهرداری اهواز را مسدود کرد!

پایگاه خبری تحلیلی التزام به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان – عبدالحسن مقتدایی، استاندار خوزستان در جلسه شورای آموزش وپرورش گفت:  3 مردادماه 94 آخرین مهلت پرداخت بدهی های دستگاهها به آموزش وپرورش استان است. مقتدایی ضمن تأکید بر پرداخت بدهی دستگاهها به آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد:  3 مردادماه 94 آخرین مهلت پرداخت بدهیهای دستگاهها به آموزش و پرورش استان است و اداره کل آموزش وپرورش خوزستان موظّف است لیست مطالباتش از شرکتها، نهادها ودستگاههای دولتی از 2 درصد سود فروش محصولات و 5 درصد عوارض شهرداری ها را به این استانداری ارائه نماید.
استاندار خوزستان ۱۱میلیارد تومان از دارایی های شهرداری اهواز را مسدود کرد!

پایگاه خبری تحلیلی التزام به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان – عبدالحسن مقتدایی، استاندار خوزستان در جلسه شورای آموزش وپرورش گفت:  3 مردادماه ۹۴ آخرین مهلت پرداخت بدهی های دستگاهها به آموزش وپرورش استان است.
مقتدایی ضمن تأکید بر پرداخت بدهی دستگاهها به آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد:  3 مردادماه ۹۴ آخرین مهلت پرداخت بدهیهای دستگاهها به آموزش و پرورش استان است و اداره کل آموزش وپرورش خوزستان موظّف است لیست مطالباتش از شرکتها، نهادها ودستگاههای دولتی از ۲ درصد سود فروش محصولات و ۵ درصد عوارض شهرداری ها را به این استانداری ارائه نماید.

استاندار خوزستان افزود: تمام شرکتهای بدهکار نیز تا تاریخ فوق نسبت به ارائه مدارک پرداختی خود به آموزش و پرورش اقدام نمایند درغیر این صورت حساب هایشان مسدود شده و در صورت عدم ارائه مدارک لازم، مبلغ بدهی آنان از حسابشان برداشت و به  حساب آموزش وپرورش استان واریز خواهد شد و در همین راستا ۱۱میلیارد تومان از دارایی های شهرداری اهواز مسدود شده است.
 وی در پایان اظهار کرد: اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان طبق بند ۲ و۳ ماده ی قانون شوراهای آموزش و پرورش در حدود ۲۳۰میلیارد تومان از شرکت ها، نهادها، دستگاههای استان وشهرداری اهواز مطالبه دارد که با حمایت استاندار خوزستان وپیگیری های محمد تقی زاده مدیر کل آموزش وپرورش استان کمیته وصول این مطالبات تشکیل و درحال پیگیری می باشد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.