برنامه خندوانه به خوزستان آمد

التزام - گروه تولید برنامه تلویزیونی خندوانه به ضبط روایت تصویری سختی کار در واحدهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون پرداخت.کارگردان این مجموعه پرطرفدار که از رسانه ملی پخش می‌شود، ضمن ابراز تحیر از شرایط سخت حاکم بر عملیات تولید نفت و گاز اظهار کرد: وقتی کار میدانی بر سر یکی از چاه های مجموعه شماره 3 مارون آغاز شد، احساس کردیم که در میان یک میلیون بخاری قرار گرفته‌ایم و این غیر قابل باورترین شرایط کاری است.
برنامه خندوانه به خوزستان آمد

التزام – گروه تولید برنامه تلویزیونی خندوانه به ضبط روایت تصویری سختی کار در واحدهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون پرداخت.
کارگردان این مجموعه پرطرفدار که از رسانه ملی پخش می‌شود، ضمن ابراز تحیر از شرایط سخت حاکم بر عملیات تولید نفت و گاز اظهار کرد: وقتی کار میدانی بر سر یکی از چاه های مجموعه شماره ۳ مارون آغاز شد، احساس کردیم که در میان یک میلیون بخاری قرار گرفته‌ایم و این غیر قابل باورترین شرایط کاری است.

محمود کریمی افزود: اکیپ پنج نفره خندوانه پس از سه روز تصویربرداری درصدد است در پنج قسمت، سختی کار و مجاهدت‌های منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون را از قاب خندوانه به سمع و نظر مردم ایران برساند.
مجموعه شماره ۳ مارون، مجموعه شماره ۴ مارون و سایت کاری یکی از چاه‌های شادگان به کمک MOT در برنامه تولید این گروه تلویزیونی گنجانده شد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.