وقتی در شادگان کمپوت گیلاس رُب گوجه فرنگی می شود! + عکس

گروه حوادث التزام – پاهایش را به زور حرکت می داد. قدم زدن برایش سخت و طاقت فرساست. تب و لرز بدنش را نیمه فلج کرده بود. وقتی چشمان کم سو و خمارش به مغازه افتاد عبای مادرش را چسبید و با صدایی خفه و آرام گفت: مامان کمپوووت!!!مادر می ایستد و نگاهی به کیف تقریبا خالی از پولش می اندازد. به سمت مغازه می رود و یک کمپوت گیلاس می خرد. پولش دیگر ته کشیده بود. از ته دلش خوشحال بود. قوطی کمپوت را دست مریم می دهد و پیشانی آتشین و تبدارش را می بوسد.
وقتی در شادگان کمپوت گیلاس رُب گوجه فرنگی می شود!  + عکس

گروه حوادث التزام – پاهایش را به زور حرکت می داد. قدم زدن برایش سخت و طاقت فرساست. تب و لرز بدنش را نیمه فلج کرده بود. وقتی چشمان کم سو و خمارش به مغازه افتاد عبای مادرش را چسبید و با صدایی خفه و آرام گفت: مامان کمپوووت!!!
مادر می ایستد و نگاهی به کیف تقریبا خالی از پولش می اندازد. به سمت مغازه می رود و یک کمپوت گیلاس می خرد. پولش دیگر ته کشیده بود. از ته دلش خوشحال بود. قوطی کمپوت را دست مریم می دهد و پیشانی آتشین و تبدارش را می بوسد.

به خانه می رسند. با خوشحالی و زحمت فراوان در قوطی را باز می کند و جلوی دخترش می گذارد. بی اشتهایی مریم تعجبش را بر انگیخت. برگشت و به قوطی کمپوت نگاه کرد. با کمال تعجب دید که قوطی کمپوت پر است از رب گوجه فرنگی و تنها دوتا گیلاس به اشتباه وسطشون جا مانده !
همان گونه که در داستان بالا خواندید این اتفاق در شهرستان شادگان رخ داد که بجای کمپوت گیلاس، رب گوجه فرنگی به مشتریانشان می دهند. قصد نداریم فرد یا ارگانی را متهم کنیم ولی تکرار چنین حوادثی بی اعتمادی و عدم رضایت مشتریان را باعث خواهد شد که جا دارد مسئولین محترم اداراتی که به نوعی پیگیری چنین اتفاقاتی به آنها مربوط است به قضیه ورود کنند تا شاهد تکرار آن نباشیم.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.