با دستگیری عوامل قتل ۳ مامور انتظامی، موجی از سرور و شعف خوزستان را فرا گرفت

التزام - سید رحمان موسوی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در اهواز، ضمن تائید خبر فرزاد فرهادی‌راد، دبیر ستاد رسیدگی به جرائم خاص خوزستان مبنی بر «شناسایی عوامل حادثه تیراندازی پارک گمبوعه حمیدیه» که در نخستین جلسه کمیسیون رسیدگی به جرائم خاص در سال 94 مطرح شد، اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و ماموران نیروی انتظامی، همه عوامل این حادثه دستگیر شدند.
با دستگیری عوامل قتل ۳ مامور انتظامی، موجی از سرور و شعف خوزستان را فرا گرفت

التزام – سید رحمان موسوی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در اهواز، ضمن تائید خبر فرزاد فرهادی‌راد، دبیر ستاد رسیدگی به جرائم خاص خوزستان مبنی بر «شناسایی عوامل حادثه تیراندازی پارک گمبوعه حمیدیه» که در نخستین جلسه کمیسیون رسیدگی به جرائم خاص در سال ۹۴ مطرح شد، اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و ماموران نیروی انتظامی، همه عوامل این حادثه دستگیر شدند.

وی افزود: در این عملیات، همکاری بسیار خوبی بین مجموعه سربازان گمنام امام زمان (عج)، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وجود داشت و از همین بابت قدردان این تلاش‌ها و تعامل‌ها هستیم.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان تصریح کرد: به زودی اخبار تکمیلی در خصوص کم و کیف و جزئیات این پرونده در اختیار رسانه‌ها و مردم قرار خواهد گرفت.
به گزارش التزام، سه تن از ماموران انتظامی خوزستان بامداد ۱۳ فروردین‌ ماه جاری در پارک جنگلی گمبوعه شهرستان حمیدیه در جریان حمله و تیراندازی عده‌ای موتورسوار به ایستگاه موقت نوروزی به شهادت رسیدند.

خبر دستگیری عوامل قتل ۳ مامور امنتظامی ، موجی از سرور و شادمانی را در بین اقشار مختلف استان، بویژه شهرستان حمیدیه را باعث شده است.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.