زنده شدن صدام حسین، سه روز بعد از منفجر شدن قبرش !

التزام – پس از گذشت سالها از اعدام صدام حسین دیکتاتور عراق، در روزهای اخیر شاهد آن بودیم که او بار دیگر به صدر اخبار رسانه ها برگشته است. دو خبر زیر را مطالعه نمایید:
زنده شدن صدام حسین، سه روز بعد از منفجر شدن قبرش !

التزام – پس از گذشت سالها از اعدام صدام حسین دیکتاتور عراق، در روزهای اخیر شاهد آن بودیم که او بار دیگر به صدر اخبار رسانه ها برگشته است. دو خبر زیر را مطالعه نمایید:

قبر صدام چگونه منفجر شد

به گزارش العالم، تصاویر و فیلمهای منتشر شده از قبر صدام در روستای “عوجه” بیانگر آن است که جز ستونهای نیمه کاره، دیگر چیزی از قبر صدام باقی نمانده است.
مناطق اطراف قبر صدام اکنون تحت کنترل کنترل نیروهای عراقی است.
“یاسر نعمه” از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی که در عملیات پاکسازی اطراف تکریت مشارکت دارد، اظهار داشت: قبر صدام و منطقه اطراف آن به دلیل استقرار داعش به عنوان خطرناکترین منطقه به شمار می آمد؛ و فرماندهان به ما گفته بودند که ورود به این منطقه بسیار دشوار است.

نعمه افزود: ما ساعت ۵ صبح وارد این منطقه شدیم و تا ساعت ۱۰ عملیات کاملا تمام شد. وی در خصوص نحوه انهدام قبر صدام گفت: عناصر داعش در این قبرستان برای ما کمین نصب کرده و دور تا دور آن را بمبگذاری کرده بودند و خودشان آن را منفجر کردند؛ و خدا را شکر ما هیچ تلفاتی در این عملیات ندادیم.

 

حوثی‌ها به ایران اطلاع داده‌اند که صدام زنده است!
«همان روزی که “میخائیل رمضان” بدل صدام حسین اعدام شده بود، دیکتاتور عراق توسط نیروهای روسی به خارج از عراق انتقال داده شد. صدام به همراه دخترش “رغد” روز مراسم تدفین، به یمن گریخت.
 روزنامه “الدیار” نوشت: «پایگاه “إنتلجنسی” که ویژه موضوعات اطلاعات امنیتی است به نقل از “ایریک دانلو” مامور سابق سازمان سیا خبر داده که صدام حسین دیکتاتور عراق زنده است و در منطقه “میکراس” جنوب یمن به سر می برد.»

 این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت: «این پایگاه اطلاعاتی ادعا کرده که همان روزی که “میخائیل رمضان” بدل صدام حسین اعدام شده بود، دیکتاتور عراق توسط نیروهای روسی به خارج از عراق انتقال داده شد.  صدام به همراه دخترش “رغد” روز مراسم تدفین، به یمن گریخت.»

 این پایگاه اطلاعاتی در ادامه ادعا کرد: «حوثی ها محل استقرار صدام را پیدا کرده و به ایران هم اطلاع داده اند.»
 شایان ذکر است پایگاه مصری “الفجر” نیز این خبر را منتشر کرده است.»

با این دو خبر و زنده شدن صدام حسین تنها ۳ روز پس از منفجر شدن قبرش، رئیس جمهور معدوم عراق بار دیگر مورد توجه رسانه های سراسر جهان قرار گرفت !

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.