پیام نوروزی استاندار خوزستان

التزام - خوزستان مستدنشین قلب های بزرگ و دل های استواری است که در سال 1393 کامیابی ها و موفقیت های فراوانی داشتند. اما همه می دانیم که تا دست یابی به شرایط کاملا مطلوب راه بسیاری مانده است.
پیام نوروزی استاندار خوزستان

التزام – خوزستان مستدنشین قلب های بزرگ و دل های استواری است که در سال ۱۳۹۳ کامیابی ها و موفقیت های فراوانی داشتند. اما همه می دانیم که تا دست یابی به شرایط کاملا مطلوب راه بسیاری مانده است.

 بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و خونگرم خوزستان در آستانه سال نو، سال ۱۳۹۴  هجری شمسی فرارسیدن نوروز باستانی و بهار طبیعت را به یکایک شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
فصل بهار نمایشگاه نو زیستی و رویش و جلوگاه ربوبیت رب العالمین است. فصل بهار هنگامه مهربان عشق و دلدادگی است، فصل بهار آیینه گردان زیبایی و دلآرایی ست در بستری از عطر گلهای آشنا.
خوزستان ما سرزمین مهر و روشنی است، سرزمین نخل های سربلند ودشت های لاله خیز
اینک به یمن حضور بهار صمیمانه ترین و جانفزا ترین تبریکات خود را بر دامن زیباترین گل واژه های روشن امید تقدیم خوزستانی های عزیز و میهمانان گرامی که اینت روزها و شب ها را در سرزمین سرافرازهای می گذارانند می نماییم و از همگان می خواهیم به حرمت بانوی آب و آیینه و ایامی که متعلق به حضرت اوست ارادت و دلداگی خود را نثار آستان مبارک خاندان شکوه و روشنی نمایند.
 خوزستان مستدنشین قلب های بزرگ و دل های استواری است که در سال ۱۳۹۳ کامیابی ها و موفقیت های فراوانی داشتند. اما همه می دانیم که تا دست یابی به شرایط کاملا مطلوب راه بسیاری مانده است. ولی هیچ مشکل و مانعی نیست که در مقابل همت بلند و اراده پولادین مردم و مدیران استان که توسعه همه جانبه استان خود را خواهان هستند تاب مقاومت داشته باشد.
بار دیگر عید نوروز ، بهاری ترین جشن نمایان جهان بر همه شما مبارک باد.
عبدالحسن مقتدایی
استاندار خوزستان

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.