خانمی که ۴۰ سال هست لبخند نزده! + عکس

  التزام - خانمی که تصویر آن را مشاهده می کنید یک راه کم هزینه تر برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوست پیدا کرده است و همانا لبخند نزدن است 
خانمی که ۴۰ سال هست لبخند نزده! + عکس

 

التزام – خانمی که تصویر آن را مشاهده می کنید یک راه کم هزینه تر برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوست پیدا کرده است و همانا لبخند نزدن است
 

برخی از زنان که نسبت به چین و چروک پوست خود بسیار حساس هستند ممکن است هزینه های گزافی برای از بین بردن آنها انجام دهند ولی خانمی که تصویر آن را مشاهده می کنید یک راه کم هزینه تر برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوست پیدا کرده است و همانا لبخند نزدن است!
 

باورکنید یا نه این زن ۵۰ ساله به نام تس کریستیان ادعا می کند در طول ۴۰ سال گذشته هرگز خنده ، خنده ریز و حتی لبخند نداشته است. گرچه تس اصرار دارد که از قوه طنز برخوردار است ولی می گوید با خود تصمیم جدی گرفته هرگز لبخند نزد (حتی زمانی که دخترش به دنیا آمد) تا چهره جوان خود را حفظ کند و به نظر می رسد تکنیک او موثر بوده است.
 تس می گوید:”من چین و چروک ندارم، چرا که به خودم یاد دادم کنترل عضله های صورتم را داشته باشم.
 

همه از من می پرسند که آیا بوتاکس داشته ام، ولی من نداشته ام و خودم می دانم که همه این تاثیرت به دلیل این است که از سن نوجوانی نخندیده و لبخند نزده ام و این کار برای من موثر بوده و حتی یک خط نیز روی پوستم ندارم.”

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.