عرضه گلکسی نوت ۴ ، دوسیم کارته در بازار

التزام - میلاد بیاضیاگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که منتظر عرضه گلکسی نوت ۴ دوسیم‌ کارته بودید، این خبر خوشحال‌ کننده‌ای برای شماست! سامسونگ گلکسی نوت ۴ مدل SM-N9100 را بر اساس خواسته‌ی شما طراحی‌کرده که امکان استفاده هم‌زمان دو ‌سیم‌کارت را دارد.
عرضه گلکسی نوت ۴ ، دوسیم کارته در بازار

التزام – میلاد بیاضی
اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که منتظر عرضه گلکسی نوت ۴ دوسیم‌ کارته بودید، این خبر خوشحال‌ کننده‌ای برای شماست! سامسونگ گلکسی نوت ۴ مدل SM-N9100 را بر اساس خواسته‌ی شما طراحی‌کرده که امکان استفاده هم‌زمان دو ‌سیم‌کارت را دارد.

جدا از بحث دوسیم‌کارته بودن، سایر امکانات و مشخصات این فبلت فوق‌العاده سامسونگ بدون تغییر مشابه نسخه تک‌سیم‌کارته باقی‌ مانده است و هم‌چنان گلکسی نوت ۴ جدید از یک پردازنده اسنپدراگون ۸۰۵ ، ۳ گیگابایت حافظه رم و البته قلم اس‌پِن بهره می‌گیرد.
البته همانطور که در تصویر بالای مطلب می‌بینید دو درگاه سیم‌کارت این فبلت یکی نیستند و جایگاه دوم فقط امکان استفاده از امکانات سیم‌کارت‌های نسل دوم ۲G را دارد.
اگر چه سامسونگ تایید ‌کرده که به‌زودی گلکسی‌ نوت ۴ دوسیم‌کارته در بازار چین عرضه خواهد شد اما صحبتی از فروش آن در بازار سایر کشورها هنوز به‌میان نیامده ‌اما در عین حال می‌توان انتظار حضور غیر رسمی آن در بازار کشورمان را داشت!

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.