در ساختمان دادگاه ایلام رخ داد، شاکیان سر متهم را بریده و از تن جدا کردند!

التزام - این افراد چهار نفر بوده‌اند که یکی از آنها زن شاکیه است و با سلاح سرد به مقتول هجوم برده وی را با ضربات ساطور زخمی و پس از آن سرش را از تن جدا می‌کند.صبح امروز در دادگاه تجدیدنظر استان ایلام خانواده شاکی بعد از تبرئه‌ فرد متشاکی، وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند. عمران علی‌محمدی رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری ایلام در محل وقوع حادثه اظهار کرد: پرونده فرد مقتول با اتهام تجاوز ناموسی در دادگاه‌ استان تحت رسیدگی بود و بعد از مراحل قانونی گویا تبرئه می‌شود و چون خانواده شاکی از این رای به خشم آمده بودند، فرد تبرئه شده را به قتل رساندند. وی با بیان اینکه فرد مقتول بعد از رسیدگی به پرونده حین خروج از در داداگاه تجدید نظر استان مورد هجوم خانواده شاکی قرار می‌گیرد، افزود: این افراد چهار نفر بوده‌اند که یکی از آنها زن شاکیه است و با سلاح سرد به مقتول هجوم برده وی را با ضربات ساطور زخمی و پس از آن سرش را از تن جدا می‌کند.
در ساختمان دادگاه ایلام رخ داد، شاکیان سر متهم را بریده و از تن جدا کردند!

التزام – این افراد چهار نفر بوده‌اند که یکی از آنها زن شاکیه است و با سلاح سرد به مقتول هجوم برده وی را با ضربات ساطور زخمی و پس از آن سرش را از تن جدا می‌کند.
صبح امروز در دادگاه تجدیدنظر استان ایلام خانواده شاکی بعد از تبرئه‌ فرد متشاکی، وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند.
عمران علی‌محمدی رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری ایلام در محل وقوع حادثه اظهار کرد: پرونده فرد مقتول با اتهام تجاوز ناموسی در دادگاه‌ استان تحت رسیدگی بود و بعد از مراحل قانونی گویا تبرئه می‌شود و چون خانواده شاکی از این رای به خشم آمده بودند، فرد تبرئه شده را به قتل رساندند.
وی با بیان اینکه فرد مقتول بعد از رسیدگی به پرونده حین خروج از در داداگاه تجدید نظر استان مورد هجوم خانواده شاکی قرار می‌گیرد، افزود: این افراد چهار نفر بوده‌اند که یکی از آنها زن شاکیه است و با سلاح سرد به مقتول هجوم برده وی را با ضربات ساطور زخمی و پس از آن سرش را از تن جدا می‌کند.

علی‌محمدی ادامه داد: با اطلاع از این موضوع بلافاصله افرادی که اقدام به بریدن سر مقتول می‌کنند دستگیر می‌شوند و رسیدگی به این پرونده آغاز شد.
رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری ایلام با اشاره به اینکه شاکی و متشاکی هر دو ساکن شهرستان آبدانان هستند، اضافه‌کرد: با توجه به بررسی‌های اولیه مشخص شد خانواده شاکی این اقدام را به دلیل خشم زیاد در دادگاه تجدیدنظر در حین خروج عملی می‌کنند.
سرهنگ علی‌رضا گوهری رئیس پلیس آگاهی استان ایلام که در محل جنایت حضور داشت با تایید این اطلاعات به ایسنا گفت: این افراد سه مرد و یک زن بوده‌اند که اقدام به قتل فرد تبرئه شده با سلاح سرد می‌کنند.
وی با بیان اینکه همه افراد دخیل در این قتل دستگیر شده و برای بازجویی بیشتر به پلیس آگاهی استان انتقال داده شده‌اند خاطرنشان کرد: این افراد سلاح گرم نیز به همراه داشته‌اند.
گفتنی است این جنایت در راه پله‌های ورودی به داخل ساختمان دادگاه تجدیدنظر استان به وقوع پیوست و خون زیادی روی پله‌ها جاری بود.
منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.