پیام رهبری، تاریخ‌ساز و تحول‌آفرین خواهد شد

التزام - مقام معظم رهبري هفته گذشته درپيامي جوانان اروپايي و آمريكاي شمالي را راهنمايي كردند تا در جريان عمل‌هاي ضد انساني در غرب و پاريس برداشتي اشتباه از دين مبين اسلام نداشته باشند. در اين زمينه جامعه روحانيت مبارز تهران با اشاره به حوادث اخير جهاني از نامه هوشمندانه مقام معظم رهبري تشكر كردند.
پیام رهبری، تاریخ‌ساز و تحول‌آفرین خواهد شد

التزام – مقام معظم رهبری هفته گذشته درپیامی جوانان اروپایی و آمریکای شمالی را راهنمایی کردند تا در جریان عمل‌های ضد انسانی در غرب و پاریس برداشتی اشتباه از دین مبین اسلام نداشته باشند. در این زمینه جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به حوادث اخیر جهانی از نامه هوشمندانه مقام معظم رهبری تشکر کردند.

این بیانیه به این شرح است:«خداوند پیامبرش را با هدایت و آیین حق فرستاد تا آن را بر همه آیین‌ها پیروز گرداند.(توبه ۳۳) . جامعه جهانی و منطقه، این روزها شاهد حوادث مهمی است. عمل ضدانسانی فرهنگ ستیزان غربی در اهانت به ساحت کبریایی اشرف کائنات و فخر بشریت، حضرت محمد (ص) و حمایت احمقانه و تمدن سوز جاهلان مدعیِ آزادی بیان از آن از یک سو، و رفتار جاهلانه، خشن و غیراسلامی عده ای به‌ظاهر مدافع و معتقد به اسلام از سوی دیگر، فضای بحران‌خیز و فتنه انگیری را پدید آورده است.

این اقدامات، به علاوه جنایات ددمنشانه صهیونیست ها در فلسطین و حرکت تروریستی اخیر آنها در به شهادت رساندن جمعی از فرزندان غیور امت اسلامی و نیز فعالیت‌های جنگ طلبان وحشی داعش، بر پیچیدگی اوضاع افزوده است. این شرارت های جبهه باطل، در کنار تلاش حق طلبان و خداجویان، جدال بزرگ حق و باطل را رقم زده است. فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، بحرین و یمن، صحنه این درگیری هاست. در این میان البته کشمکش نظری و گفتمانی در  همه جهان و بین همه انسان ها در جریان است.

جامعه روحانیت مبارز تهران، ضمن محکوم کردن اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص)، که نماد توهین به مقدسات همه انسان‌هاست، از طرد هرگونه حرکت افراطی، جنگ افروزانه و تروریستی، از مقاومت انسان‌های حق طلب و ملت های محروم مسلمان در منطقه حمایت کرده و از ملت شریف ایران و دیگر ملت های آزادیخواه، که هوشمندانه و مسئولیت شناسانه در صحنه حاضر شدند و ندای حق طلبی و ظلم ستیزی سردادند، سپاسگزاری کردند.

این جامعه همچنین سپاس بزرگ خود از صدور پیام بسیار ارزشمند، تاریخ ساز و تحول آفرین مقام معظم رهبری را مطرح کردند. در این بیانیه آمده است: هدایت هوشمندانه معظم له در این دوره خطیر و لحظات دشوار عبور از بحران و همچنین دعوت مدبرانه و تفکربرانگیز و الهی ایشان از جوانان غربی برای مطالعه اسلام، تحولات باشکوه و دوران سازی را در آینده نزدیک رقم خواهد زد.

جامعه روحانیت مبارز تهران از همه علما و حوزه های مقدس علمیه، نخبگان و دلسوزان اسلام و امت اسلامی خاضعانه می خواهد که مسئولیت و رسالت مهم خود را در این امتحان بزرگ به انجام رساند. بعونه و منه و کرمه.»

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.