نبود بسترهای مناسب در شادگان، باعث مهاجرت جوانان شده است

امام جمعه شادگان گفت: نبود بسترهای مناسب در این شهر موجب شده اکثر جوانان تحصیل کرده از شهر خود به دیگر شهرها بروند تا شاید در آنجا مشغول به کار شوند.حجت‌الاسلام سید مجید شرفی در گفت‌وگو با مرتضی صویلاتی خبرنگار التزام اظهار کرد: نبود بسترهای مناسب در شهر موجب شده اکثر جوانان تحصیل کرده از شهر خود به دیگر شهرها بروند تا شاید در آنجا مشغول به کار شوند.
نبود بسترهای مناسب در شادگان، باعث مهاجرت جوانان شده است

امام جمعه شادگان گفت: نبود بسترهای مناسب در این شهر موجب شده اکثر جوانان تحصیل کرده از شهر خود به دیگر شهرها بروند تا شاید در آنجا مشغول به کار شوند.
حجت‌الاسلام سید مجید شرفی در گفت‌وگو با مرتضی صویلاتی خبرنگار التزام اظهار کرد: نبود بسترهای مناسب در شهر موجب شده اکثر جوانان تحصیل کرده از شهر خود به دیگر شهرها بروند تا شاید در آنجا مشغول به کار شوند.

وی افزود: زمانی‌که شغل نباشد فرد نمی‌تواند ازدواج کند و این مانعی برای تحقق سیاست‌های مدنظر مقام معظم رهبری است.
امام جمعه شادگان تصریح کرد: طلاق، اعتیاد، فساد اخلاقی، ناهنجاری و انحرافات، افسردگی و پرخاشگری و درگیری با خانواده را از دیگر پیامدهای بیکاری جوانان است.
شرفی با برشمردن چندین مورد از آثار سوء بیکاری جوانان و پیامدهای مثبت اشتغال جوانان ازمسئولان و خیران خواست زمینه اشتغال جوانان در شهرستان شادگان را فراهم کنند.
امام جمعه شادگان در پایان گفت: سرمایه واقعی هر کشور نیروی جوان و سرمایه انسانی است که تنها این سرمایه است که می‌تواند ضامن استقلال ملت‌ها باشد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.